Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen autóval kellene rendelk...

Milyen autóval kellene rendelkeznie egy 30 éves nőnek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Audi Q7-es vagy A7 sportback.


Ez milyen hülye kérdés?


Fejtsd már ki bővebben mit szeretnél.

2017. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Előttem már feltette egy jómadár ugyanezt a kérdést,csak ott férfiakról volt szó. Azt éreztette,mintha csak a férfiaknak kellene fitogtatni a presztizsüket,a nőknek csak megszületni és kozmetikáztatni nehéz.
2017. jún. 3. 18:32
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Értelmetlen kérdés. Van 30 éves nő ismerősöm akinek még csak autója sincs, pedig van jogosítványa.
2017. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát végülis ja mert ha a fickónak 7-es BMW-je van akkor "igazi" férfi de ha Skoda Octavia akkor nem igazi férfi.


Te is csak akkor lehetsz igazi nő ha Q7-es terepjárót használsz vagy X5-öst. Vagy X6-ost.

2017. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jövőre leszek harminc, ha belehúzok még lehet valamilyen :D Na jó, tuti nem lesz, mert felesleges, nincsen jogosítványom.
2017. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#2 mert ez kb így is van.


Ha a nő csinosabb, akkor kb mindent elnéznek neki a férfiak, és minden földi jót a se**e alá pakolnának.. csak hogy velük legyen és őket válassza.


Ha te nem ezt látod, akkor a szemellenzőt le kellene venni magadról.

2017. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 16 éves Corollam ,szép ,gyors és erős kocsi, én szeretem,ennél jobb jelenleg nem is kéne. Akkor most menő vagyok 28 évesen ? :)
2017. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondom mindegy hogy nő vagy vagy férfi és az is mennyi idős vagy, minél előbb ez kell:


X5 vagy X6 terepjáró.

Vagy Q7-es


De most komolyan, már 17-18 évesen. :D

2017. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Baranka ***** válasza:
Amilyet szeretne és tellik. 32 éves vagyok és két hete van egy 93-as suzuki swift-em.
2017. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Egy Trabanttal, aminek nincs ki a négy kereke. Komolyan, néha úgy érzem, mintha ez a mostani világ már semmi másról nem szólna, csak az autókról. A sütőt9köm kivan már az autóktól, utálom mindegyiket-egytől egyig... Nézd meg mennyi halálos baleset van, minden napra több is... Nekem nincs autóm és nem is kell, vonattal szeretek utazni és jegyem megvásárlásával támogatom a környezetvédelmet, a balesetmentes közlekedést és közben még szép csajokra is rákacsinthatok, ahányszor csak kedvem tartja.
2017. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!