Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok csajnak miért elállóak a...

Sok csajnak miért elállóak a fülei?

Figyelt kérdés

Jó pár csajnál megfigyeltem (köztük kifejezetten szépeknek is), hogy sokuknak eléggé láthatóan elállóak a füleik. Kb. így, bár ez nem a legjobb példa, mert ez egy kislány, de jól látható. [link]

Engem mondjuk nem zavar, sőt számomra kifejezetten szexepil is tud lenni, ha a csaj egyébként finom arcvonású/szép. Ilyen érzéki cuki baba hatást kelt. :D

De visszatérve a kérdésre, arra lennék kíváncsi, hogy ez ilyen tipikus női genetikai - hülyén szólva - "mutáció"? Mert pasiknál jóval ritkább jelenség. Közülük, akiknek ilyen füle van általában arcra is objektíven rondák, de csajoknál meg nem így van, mert ahogy fentebb is írtam, kifejezetten szexis is tud lenni, ha szép, babaarca van a csajnak. Vagy én vagyok ennyire nem válogatós és más pasi szerint mégis csúnyának számít?



2017. jún. 6. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
az elálló fül mint mutáció. Ez igen! Nem hiába taníttatnak a szüleid.
2017. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy lánynál már az is ritka, ha a fülét látod a hajától. Ne menjünk bele további statisztikákba...
2017. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el, ugyanannyi csajnak meg pont nem áll ela füle. Még szerencse, hog ynem vagyunk egyformák.
2017. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Nahát, tanultunk valami újat. "tipikus női genetika" az elálló fül

Nagy az állatkert....


[link]


Egy magyarázat van, a pasik füleit nem figyeled :)

2017. jún. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ahhoz képest, hogy kislány, elég szép tetoválása van :D

Amúgy én is lány vagyok és nekem is elállóak a füleim, szóval én pont megerősítem ezt az..elméletet vagy mit, de sokkal több lányt látok magam körül, akinek normális fülei vannak, úgyhogy nem hinném, hogy ez tipikus lányokra jellemző vonás lenne..

2017. jún. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Lehet az olyanoknak denevérember vagy vámpír volt az apukájuk, tőlük örökölték az elálló elf füleket. Esetleg tudakozódj barlangokban barlangászoktól, hátha ők többet tudnak a témáról...
2017. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erről a képről nem lehet igazán megmondani, hogy mennyire áll el a kislány füle. Azt csak szemből lehet látni rendesen. Amúgy tényleg a legtöbb lány hosszú hajat hord, főleg az elálló fülűek. Én F vagyok, elálltak a füleim. Tudom, hogy fiúk és lányok közt is ugyanolyan arányban vannak elálló és normális fülűek.
2017. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!