Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az ilyen agyon festett,...

Miért az ilyen agyon festett, szolis műkörmös pláza cicák vannak jó csajnak titulálva?

Figyelt kérdés

És ne mondja nekem senki hogy mind jól néz ki, láttam már köztük teljesen átlagosat és kifejezetten csúnyát. Az egyiknek a mosolyától égnek tudna állni a hajam (kiálló lapátfogak), mégis körbe dongják a pasik, dicsérgetik és szintén jó csajként van számon tartva.

Olyan véleményt is olvastam itt, azért jók mert adnak magukra. Miért, egy nem pláza cica külsejű lány nem adhat magára? Az igényesség az ápoltságnál kezdődik, szép és igényes ruhákkal nem k.-ás stílusban.

Vam köztük olyan aki szép lenne, de kiábrándító amikor megszólal (minden második szava ''há' b.meg'' akkor is ha barátnővel beszélget).

És ne jöjjön nekem senki az ''irigyezéssel'' ez már uncsi, nem akarok úgy kinézni mint ők, belsőre pláne nem akarok ilyen lenni, legtöbbjük bunkó és flegma, felszínes.

Valaki írta a bunkó fiúknak tetszenek vagy csak egy bizonyos fajta fiúknak, normálisnak nem. Sajna egyre többnek bejönnek ezek a fajta nők, köztük normálisaknak. Ismerek egy kedves, normális, egész helyes fiút, ilyesmi barátnője van. Kiló sminkkel még elmegy, de anélkül csúnya, a beszéde olyan ''parasztos'' kis tájszólással és káromkodva. Beszéltük többen, mit eszik rajta??

Azért se értem miért ez a felhajtás körülöttük mert így bárki ki tud nézni mint ők ha akar, bármelyik átlagos nő.

Írta valaki mert nekik nem kell átlagos nő, na de legtöbbjük átlagos és pont azért válik pláza cicává hogy feltünő legyen és tetszen a pasiknak!! Most akkor átlagos nő kell k.-s ruhákban kiló sminkben? Aki igazán szép annak ezekre nincs szüksége. (Sminkelni ízlésesen is lehet nem pedig erősen és egy kilót).


Olyan, mintha egyes pasiknak csak az átlagos lányok léteznének és a pláza cicák.

Nem pláza cicák közt is vannak szépek.


Pl. Ő


[link]


Nincs rajta annyi smink mégis szép, nem mondanám átlagosnak.


Vele pl. mi a baj? Már Ő sem jó mert nem k.-s?


Vagy Ő:


[link]


Ő nincs kifestve se retus se retus.


[link]



2017. máj. 27. 09:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Mert ha ilyen nőd van a többi kan irigykedik . Átlaglánnyal,szürke kinézetű barátnővel aki nem dob ki mindent ,nem jár magassarkú miniben sminkben sétálva nincs meg ez az érzés. Ugyanez mint a kocsiknál, egy Skoda Fábia is jó kocsi megbízható ,de azért egy feltünő sportautó menőbb ,pedig lehet ugyanannyiba került,mert megnéznek benne irigykednek. Persze van az a réteg mint te, aki lenéz lefikáz mindent,de az ő szavuk kb nem számít,ha ott a másik oldal.
2017. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, azokat csak azért ugrálják körbe, mert sokszor könnyen kaphatók, nem pedig azért, mert "micsoda szépség". Nekem is van olyan ismerős, aki inkább már a transzihoz húz, mint a plázához, mégis sokan nyomulnak rá, mert a "kva könnyen vihető, max pénz kell hozzá, de elmegy veled".
2017. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kedves első, pont az ilyenekről beszéltem mint te, neked is csak kétféle lány létezik, a ''szürke unalmas'' és a ''k.-ás pláza cica''.

Ezek szerint észre se vetted az általam belinkelt lányokat.

Mi a helyzet a természetesen szép lányokkal, akik smink nélkül is szépek vagy csak kevés smink van rajtuk? És akik bármit vesznek fel (nem k.-s ruhát) is csinosak? Az már nem jó?

Az szánalom ha valakinek azért kell egy nő hogy felvágjon a haveroknak, tiniknél szokott ez főleg számítani ez a menőzés a haveroknak.

2017. máj. 27. 09:42
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
De miért zavar ez téged? Én nem zavarom a te köreidet, a linkelt csajok szépek de egy kép semmit nem mond életben meg játszák a seggbe ba szott hercegnőt. Nekem olyan nő kell aki mutatja hogy dögös és kihozza a maximumot magából ruhával sporttal sminkkel ,és a párjából is ezzel kihozza, hogy csorogjon a nyála mindenkinek. Meg eleve jobbak az ágyban az a meglátásom tapasztalatom.
2017. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%

Ma az emberek lusták megdolgozni egymásért! Nem akarok hazudni én nem pláza csajok közt keresek, hanem átlagos közt! És hidd el egy átlag lány tud akkora bunkó lenni mint egy plázacsaj! Hiaba ha normálisan próbálsz beszélni az a baj, ha nem az! Pedig nincsen nagy elvárásom de egy kapcsolatban rohadtul zavar ha minden a haverokról meg telefon nyomkodásról szól!


Pl múlthéten próbáltam összehozni egy teljesen átlagos lánnyal kapcsolatot aki kb 2 óra alatt leszűrte, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon! Hogy lehet egy közel 30 éves nő ennyire felszínes?

Aki átlagos arról mindig az jut eszembe ha nincs palija, hogy vagy gondok vannak fejben mert találkoztam nem egy ilyennel, vagy nem akar semmit vagy 20-25-30 éves létére nem tudja mit akar az élettől! Ez a felhozatal! En pl 23 éves létemre teljesen ki vagyok ábrándulva a 20-30 ev közötti nők egy részétől! Emiatt a hozzáállás miatt! Azt gondoltam sokáig tapasztalatból, hogy pl egy 22 éves egyetemista és 22 éves dolgozó nő közt van nézetbeli különbség! Volt 2 ilyen kapcsolatom, az egyetemista hallani se akart a munkáról csak sok pénz munka semmi lekezelő stílus, aki pedig dolgozott tiszta gyermeteg világ 8 óra letelt telefon elő 0,5-1 óra telefonálás nem csetelés haverokkal, aztan esetleg el lehet vele menni boltba ha hétvégi programot tervezel azt ne, mert a haverok buli mi lesz ha nem lesz! Es a végén az jön ki hülyén, aki igyekezett egy kapcsolatfélét kialakítani! Az élet kompromisszumokból de ha mindkét fel hajthatatlan vagy csak az egyik akarja az nehezen fog menni! Nem mondom hogy ebben csak a nők hibásak, hanem mi férfiak is! Mert sok tajparaszt van, aki hitegetni szédíti a nőket aztan otthagyja mint eb a szaharát! Aztan a hölgy magába zuhan nem akar nyitni senki fele! De! A nőket se kell félteni, mert megteszik ugyanezt a pasikkal is! Es utana jönnek az ilyen kérdések, mint az alábbi! Sajnálom, sokaknak változtatni kellene a hozzáállásán meg kell tanulni alkalmazkodni megbeszélni dolgokat, de ami a legfontosabb tudni kell mit akarsz az élettől! Ne szórakozz mással, hanem mindig maradj egyenes!

2017. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Ez engem mindíg felvídít.


Legalább nem azokat döngik körül akik nekünk bombák az egyszerűségük miatt.


Amúgy miért vesz valaki új renault-ot ha a 10 éves bmw jobban néz ki, olcsóbb, és megbízhatóbb. Mert ízlésficamos..

2017. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%

"Ismerek egy kedves, normális, egész helyes fiút, ilyesmi barátnője van."


Ja, a kedves, normális nőknek meg általában a rosszfiús macsó alfahímek jönnek be...


Így van ez. Szóval inkább kussoljál. :DDD

2017. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Ha tehetnéd te is egy izmos macsó szexgép pasival jönnél össze, ha kicsit bunkó is. Mégha hazudsz is magadnak, hogy nem így van. És nem is egy szürke szemüveges norvégmintás-pulóveres programozó sráccal, aki amúgy kuva kedves meg rendes. :D
2017. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
40%
Már ott vicces a kérdés hogy szidja a k..vás nőket erre favoritként elsőre belinkel egy olyat akinek éppen féli kilóg a csöcse a ruhából... :D
2017. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

4.-esnek:


''De miért zavar ez téged?''


Azért zavar, mert ha már körbe udvarolnak egy lányt, azt a szépsége (valós) miatt tegyék, vagy azért mert egyéniség (jó humor, kedvesség, intelligencia), de ezek a fajta lányok többsége se nem szép és az egyéniség határát se súrolják, méltatlanok a figyelemre.


''a linkelt csajok szépek de egy kép semmit nem mond életben meg játszák a seggbe ba szott hercegnőt.''


Ez mindent elmond rólad :D, azt mondod egy kép nem mond semmit de azért leírod milyenek az életben, ja persze te nem vagy előíéletes, á nem!! És a pláza cicák nem játszák meg mintha ők lennének a világ közepe??


'' Nekem olyan nő kell aki mutatja hogy dögös és kihozza a maximumot''

Mert egy nem pláza külsejű nő nem sportol és nem dögös...Elárulom, aki igazán csinos annak nem kellenek k.-s ruhák, egy igazi dögös nő akármit vesz fel mindenben csinos. Tapasztalom szerint annak kell nagyon odafigyelni mit vesz fel, aki semmilyen.


''Meg eleve jobbak az ágyban az a meglátásom tapasztalatom.''

Miért, minden pláza cicával voltál már átlagos lánnyal?? Kicsit se általánosítás, áááá nem....

Pont egy fiú ismerősöm mondta aki egy időben falta a nőket hogy pont a szelídnek tűnő lányok igényelték jobban a szexet, és az ilyen közönséges pláza macáknak csak nagy volta szája, semmi különös.

Neki ez a tapasztalata. :)

2017. máj. 27. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!