Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek úgy híresség, hogy...

Lehetek úgy híresség, hogy senki ne ismerjen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. a Daft Punk, a Slipknot tagjai is eltakarják az arcukat, vagy éppen Sia... De mégis mindegyikük személyazonosságát ismerjük. Lehetséges olyan jogilag, hogy egy együttes tagjai teljesen anonimek maradjanak, de a bevételekről és a koncertekről ne mondjon le?
2017. jún. 7. 04:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

NEM

Pénzt kifizetni csak valós embernek lehet. Illetve cég mögé bújhatsz, de akkor nem a tied a cég, és bármikor kijátszanak.

2017. jún. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Az arceltakarás csak látszat és marketing fogás.
2017. jún. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Mondjuk nyílván kicsi rá az esély, hogy híres legyek, de én nem marketingből csinálnám, hanem mert zenét szeretnék adni, de anélkül, hogy bármennyire is ismert legyek.

De akkor marad az ingyen netre feltőltés, ha valóban sehogy sem lehet másképpen.

2017. jún. 7. 05:01
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, tedd így. Ha befutsz, még bőven lesz időd elgondolkozni azon, fel akarod-e fedni a személyed. SOk sikert!
2017. jún. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Persze. csak egy paróka kell hozzá, mint a Hanah Montana sorozatban.
2017. jún. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha álnéven írsz könyveket, akkor híres lehetsz a könyveiddel és senki nem fog ismerni.
2017. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

Lehetsz költő, akkor szinte biztos, hogy majd csak halálod után kerül rád a sor, addig meg nyomoroghatsz egy lyukas teknő alatt egy jegyzetfüzettel és tollal.


Nekem nem szimpatikusak azok a zenekarok akik eltakarják az arcukat, miért nem merik felvállalni önmagukat, ha már belefeccöltek annyi energiát, hogy megtanuljanak zenélni? Vagy szégyenlik, hogy csak azt a három-öt akkordot tudják? Inkább talán ez lehet a dologban... Én is úgymond punk-rock zenész vagyok, de attól még leültem és megtanultam az akkordokat rendesen, akkor is, ha nem is használom gyakran mindegyiket. Az alap akkordokon túl azért még néhányat illik tudni, legalább az 5-ös,6-os, M6-os, m6-os, 7-es ,M7-es ,m7-es, 9-es, M9-es, m9-es, 13-as, sus2, sus4, 7+5 stb. akkordokat. Ezek könnyű akkordok, szégyen ha legalább ezeket nem tanulja meg valaki, akkor is ha punk zenész akar lenni. Metálnál meg hússzor ennyit illik tudni, meg erős zeneelméleti alapok, valamennyi öszhangzattan, transzponálás alap... Ott már zenészek kell lenni elég komolyan, nem csak műkedvelőnek...

2017. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek sikerült titkolni mindent magukról, lehet hogy kiderült az igazi nevük, de semmilyen információt nem lehet a nevük segítségével se megtudni róluk. Se azt, hogy hol laknak, se az arcukat, se semmit. Például ilyenek a residents együttes tagjai, buckethead, vagy a youtubeosok közül jó páran, pl howotbasic vagy freddyd. Szóval lehetséges a dolog, persze az ügyvédek, menedzserek, stb tudni fogják az illető nevét, lehet az arcát is látják néha, de ez még nem jelenti, hogy a tömegekhez is eljut az információ, a fent említettek közül vannak aki 20+ éve működnek láthatatlanul.
2017. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%
spanyol nyelvû kislànyoknak szóló youtube animàciós csatornàmnak közel 400.000feliratkozója van, de abból senki nem tudja ki vaguok. youtube meg kifizet.
2017. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Előző ha nem titok mennyit kapsz?
2017. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!