Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jár egyedül biciklizn?

Miért jár egyedül biciklizn?

Figyelt kérdés
Nem segit,tudja jol nincs onbizalmam,es ez miatt is nagyon féltékeny vagyok.de ö is de ö az egoja miatt féltékeny,ö nagyon magabiztos.Folyton ha en megyek biciklizni vagy valami öt is hivom.De minap is ö egyedul ment megsem kerdezi,hogy lenne e kedved biciklizni.Ha kerdezem hol volt,még o ideges.Nem is boldog ,hogy de rendes ez a lany megkerdezi,meg rendesekkel is kiabal is.Szerintetek mi lehet a dologba?
2017. jún. 7. 09:15
 1/10 A kérdező kommentje:
3 eve ismerjuk egymast
2017. jún. 7. 09:15
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
He?????
2017. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel, és pláne ne sértődj meg. Nem tudom, lehet, hogy lány van a dologban, de az is lehet, hogy egyszerűen jobban szeret egyedül biciklizni. Ez miatt nem kell felfújnod magad. Különben is, majd legközelebb te se hívd, sőt elég sokszor ne hívd és akkor lehet, hogy észreveszi, hogy hoppá, ő már miért unt meg engemet?!
2017. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha olyan irritáló a beszéded is mint az írásod, teljesen megértem csórit.
2017. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piriiiii ***** válasza:
54%
Nem értem, mit kárálsz. Leírnád emberi nyelven is, kérlek?
2017. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne járna egyedül biciklizni? Egy ilyen idióta, hisztis, féltékeny, gusztustalan pitscha barátnő mellől a helyében Vietnámig elbringáznék basszus.
2017. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ezért jár egyedül biciklizN. :D

A kérdésből már eleve sok minden kiderült. Csak nem róla, hanem rólad. :]

2017. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De tényleg itt tartunk b**ssza meg, hogy egy felnőtt ember nem tud egy pár sort értelmesen leírni??? SZÁNALOM
2017. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

az én feleségem is ilyen.... nem tud egyedül enni, nem tud egyedül sétàllni menni, egyedül boltba menni... mindenhovà menni kell vele... én is bringàzom és én is el szoktqm húzni itthonról szó nélkül bringàzni... hogy miért?

mert néha EGYEDÜL kell lennem!...

2017. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd en biciklizek veled. 😊 Viccelek, utalok bicozni.
2017. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!