Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány megcsalja a...

Ha egy lány megcsalja a pasiját, az egyedül a lány hibája, vagy hibás az is, akivel megcsalja?

Figyelt kérdés
Szerintem az idegen pasi nem hibás, mert igazából a lány döntése, hogy nem lesz hűséges, szóval onnantól kezdve teljesen mindegy, hogy kivel csalja meg, egyedül a lány a hibás.

2017. máj. 9. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés hogy az idegen pasi tudja-e. A megcsalásban nem hibás, de olyannal kezdeni akinek párja van nem szép húzás.

De ugye csak olyannal lehet így kezdeni aki vevő rá....

2017. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát,nézd. Ha tudja a pasi,hogy van a lánynak valakije,akkor azért ő is szemétkedik. Most persze lehet az szól belőlem,hogy velem ezt meg is tették. Odaállhatott volna az exem,hogy van valaki az életében,az nem lett volna ennyire megalázó,dehát mit is várunk a gyengébb nemtől? Mindenben gyengébbek most már látom.Hozzáteszem,azóta is együtt vannak. Egyszóval mindkettő hibás és kész.
2017. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Mind harom fel hibas!!

A lany valoszineg nem ok nelkul keresi mashol az oromot...vagyis a parja is hibas

A srac aki parkapcsolatban elo lannyal lefekszik o is hibas, mert ez undorito dolog

Es a lany aki a megcsalas mellett dontott a szakitas/szunet/megbeszeles helyett o is hibas..

2017. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Mindkét fél elítélendő valamilyen szinten, de szerintem külön kell kezelni a kettőt.


Egyrészt gáz olyannal kezdeni, akinek tudom hogy párja van. Másrészt ahogy írták, csak azzal lehet aki hagyja is.


A "megcsaló" fél helyzete sokkal elítélendőbb, tekintve hogy lehetne benne annyi gerincesség, hogy ha nem működik a kapcsolata, akkor szakít, ha meg működik akkor nem csalja meg a párját.

2017. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem kezdenék olyannal, akiről tudom, hogy van párja. Nekem a megcsalás hatalmas bűn és undorító, semmilyen módon nem szeretnék részt venni benne, hogy valakivel így kiß*sszanak.
2017. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Viszont a megcsalt fél szemszögéből igazából ez olyan dolog, hogy a barátnőjét úgyis környékezik meg minden nap idegen pasik ilyen-olyan céllal. Tegye a szívére az a lány a kezét, aki párkapcsolatban volt, és nem környékezték meg időnként más férfiak. Szóval a megcsalt szemében nem egyedül csak a lány a hibás, ha el is megy valamelyikkel? A harmadik felet én nem tudnám hibáztatni, hiszen a férfi természete, hogy udvarol, és ha egy lány hagyja magát, miért ne szerezze meg? Én csak a lányt tudom hibáztatni.
2017. máj. 9. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Nálam olyankor kap a csaj is egy verést, a csávó meg nagyobbat de már viperával.

Mondjuk azt hozzáteszem hogy ehhez is két ember kell, de ha valami nem megy külön lehet menni kulturáltan is.

2017. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszoló szétver mindenkit. És alatta lévő sorban meg kikéri a kultúrát. Valószínűleg viperát élőben nem is látott.
2017. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is csak a lányt hibáztatom, de ha a nemek fordítva vannak, akkor csak a férfit.


Tehát mindig a csaló felet.

2017. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A hűség az egyén döntése.


Ha ezt megszegi, annak nincs köze máshoz.


Ha te PL mindent beleraksz a kapcsolatba, de a másik fél már fél lábbal kint van, és lelépne, csak fél egyedül lenni, akkor inkább szakítanod kellene mielőtt keffenteni mész mással.

2017. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!