Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk velem? Miért adnak...

Mi bajuk velem? Miért adnak ki szamár hangot?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogyha egyes osztálytársaim közelében vagyok, akkor "iáznak" és ez nagyon zavar, bár nem mutatom. Úgy csinálok, mintha fel sem tűnne. Igazából először rájuk hagytam, hisz lehet nem is rólam van szó, de egyre jobban megfigyelem, hogy csak akkor ha én a közelükben vagyok, sőt volt mikor szemérmetlenül előttük álltam, mert beszéltem velük egy osztályra tartozó ügyben (pénz) és egyszer egymásra néztek,és megint elkezdték. A szemembe. Úgy gondolom, hogy nem hasonlítot egy szamárra, vannak barátaim egyébként, eddig úgy tudtam, senkinek nincs különösebb baja velem, mivel kerülöm a nagyobb konfliktusokat. Velük (,akik ezt csinálják) nem igazán kerülök kapcsolatba, mert egyrészt nem közös a baráti társaság, másrészt pedig igazából nem egy érdekeltségűek vagyunk. És ez így van jól, engem nem érdekelnek úgymond, tehát nagyon nem értem, hogy mi a bajuk velem..

2017. jún. 7. 15:03
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem veled van a baj! Csak szamarakkal vagy körülvéve,hiszen ők iáznak nem te. Adj nekik szalmát mert azért iáznak mert éhesek.
2017. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy nem veszed figyelembe. Majd megunják addig meg had röhögjenek a saját butaságukon, ne foglalkozz velük.
2017. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kamaszok...nálunk a szegényebb gyerekekre az idiótább osztálytársaim mindig azt kiabálták, hogy szipuááá..
2017. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megmosolyogtattak. Tudom, hogy ez így van, de kicsit az is fáj, amit látok, hogy másokkal mit csinálnak vagy jobb esetben mit mondanak róluk. Tűröm még pár napig, azért ez a 4-5 nap is hosszú lesz.
2017. jún. 11. 16:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy túl kéne rajta lépnem, de egyre durvábban csinálják, már annyira se fogják vissza magukat, hogy két lépésnyire legyenek tőlem, kb majdnem összeért a vállam az egyikükkel és úgy szórakoztak. Akárhogy is mondhatom, hogy nem érdekel, nagyon is kihat a napjaimra, még erre a néhány utolsóra is.
2017. jún. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!