Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Defektes vagyok, és nem értem...

Defektes vagyok, és nem értem a saját cselekedeteim okát. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Az emberek után sóvárgok, mindent megadnék azért, hogy szót válthassak velük, és a távolból figyelem őket, lélekben azzal a reménnyel, hogy soha nem vesznek észre... Az egész életem egy nyavalyás ellentmondás.

A szerelem, a barátság, és a kaland is csak addig foglalkoztat, amíg meg nem szerzem. Lehetek halálosan szerelmes, bőghetek éjjelente a magány miatt, és lehet hiányérzetem: de amint megszerzek valamit, kényszeresen eldobom azt. Ha valami a markomban van, azt már egyszerűen nem tudom megbecsülni, és legszívesebben leköpném magam, mert fene se tudja, miért vagyok ilyen. Szégyellem magam emiatt, de a leghosszabb párkapcsolatom is egy hónap volt, ráadásul egy hét után már a szakítást tervezgettem. Konkrétan provokálom a partnereimet, hogy hagyjanak el, és MINDIG a tiltott gyümölcs a legfinomabb számomra.

Ugye ez egy olyan kamaszkori hülyeség, amit pár éven belül ki fogok nőni, és nem leszek egész életemben ilyen szánalmas? Rühellem ezt a tulajdonságomat, már komolyan azt akarom, hogy visszaadják az emberek ezt a sok szemétséget, amit elkövettem... Hogyan lehetnék kevésbé undorító?


2017. jún. 8. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Tini problémák... írj naplót. Azt javaslom ne agyalj annyit baromságokon. Olvass sokat, tanulj, vagy dolgozz. Csinálj valami hasznosat. És akkor azok az emberek fognak köréd kerülni akikkel hasonló gondolataid vannak. Velük majd jól kijössz, barátokra - szerelemre lelsz. Ennyi.
2017. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el egy pszichológusnak, lehetséges egy enyhébb pszichopátia is, ő pedig tudna segíteni abban, hogy miben változz a jobb irányba.
2017. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szükségleteid-érzéseid felismerésével, és ennek kommunikációjával magad felé van gond.


Beszéld meg magaddal, hogy mit is szeretnél... asszertív kommunikáció, mint belső kommunikáció.

2017. jún. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!