Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hatarozatlan maradok es...

Ha hatarozatlan maradok es tovabbra se sikerul kigyurni magam akkor akarhova megyek tenyleg mindenhol kotozkodni fognak velem?

Figyelt kérdés
pl munkahelyek tanfolyamok, ha ki lennek gyurva senki se merne beszolni vagy ha megis akkor kapna:D nagyon nem akar izmosodni a testem erdemes lenne porozni vagy szedni vmit??

#kotozkodes
2017. jún. 9. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért megvédeném a kérdező gondolkodásmódját.

Én írtam a kettes választ.

Elkezdtem edzeni, 65 kilóról felmentem olyan 95-100 kilóra, ezt kb 20% testzsír százalékkal, ami nyilván változó volt, mert volt hogy már kockásodott a hasam, meg volt hogy pohos voltam, a diéta előtt.

Olyan 100-120 kilóval nyomtam fekve.

Én továbbra is kerültem a balhét, de nagyon kijött, hogy már nem akarnak megtalálni.

Nagyritkán egy-két részeg megtalált, de ott is jó volt, mert szinte mindig jöttek, aztán magyarázkodtak az emberek, hogy jó van bátyja, nem kell a balhé, ne bántsd a haverunk, előtte meg öntötték az olajat a tűzre.

Azért amikor van egy 44-es karod, már annyira nem kétélkednek benned.

Viszont volt olyan, hogy nem bírt magával, aztán lehúztam egyet, aztán feküdt.

Másrészt, a szebbik nemnek is bejön, ha sportos vagy, persze feltétel, hogy ne legyél emiatt nagyképű, tehát bugyinedvesítőnek is jó, szeretik markolászni az izmokat.

Én azt mondom egy próbát megér.

2017. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Minden emberre máshogy hat az adrenalin, de menj ki verekedni valakivel és meglátod, hogy semmi sem úgy fog történni mint ahogy gondolod.
2017. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jah, meg valaki írta, hogy stresszhelyzet.

Ez így van, hogy ha nem vagy edzett kúzdősportoló, akkor eléggé felzaklathat egy ilyen stresszhatás és nem kizárt, hogy majd jól összevágnak, mert egy képzett bokszoló úgy felpofoz, hogy csuklasz is össze.

2017. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11. Jó azért egy részeg nyilván nem tud úgy kitérni az ütés elől. De egy ide oda szökdécselő embert már nehéz eltalálni nagyobb izomzattal, mert lassít. És persze jó dolog a kondizás, de csak azért felesleges elkezdeni, hogy megverj valakit, akkor többet ér ha küzdősportolsz, 100x. Na meg a kérdező soha nem lesz izmos ha "nagyon nem akar izmosodni a testem erdemes lenne porozni vagy szedni vmi" ekkora tudása van a kondizásról.
2017. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És adrenalinsokknál el is lehet felejteni, hogy 2 erőset ütsz neki és kidől, a finom motorikus mozdulatok megszűnnek, és sokkal nehezebben céloz az ember, azért szoktuk azt látni ilyen amatőr soha nem verekedő pistikéknél, hogy kb össze vissza kalimpálnak 10-et mire 2 ütés tényleg betalál, és az egyiknek szerencséje szokott lenni és kiütőpontot ér, de nem szándékosan.
2017. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A személyiségedet fejlesszed és kisugárzásodat meg tudásod.


Ha ész nélkül leütsz valakit, te kerülsz sz@rba és még meg is hal az illető...

2017. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!