Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy határozatlan/bizonytalan...

Egy határozatlan/bizonytalan ember is lehet agresszív?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy egybe a kettő,tehát valaki egyszerre bizonytalan de emellett agresszív is. Ilyen van?
2017. jan. 29. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki határozatlan még fel lehet idegesíteni, ki lehet hozni a sodrából, elpattanhat nála a húr és akkor simán lehet agresszív is....
2017. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, például az alacsony önértékeléssel rendelkezőek.
2017. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert pont így akarják palástolni a határozatlanságukat.
2017. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, főleg a bizonytalan emberek agresszívak, mert nem ismernek más utat a kívánságuk, akaratuk megvalósítására, céljuk elérésére.
2017. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sot. Nem egy hatarozatlan, frusztralt, belul valoszinuleg iszonyatosan szorongo es komplexusos embert ismerek, akire az igaz kb, hogy minel bizonytalanabb, pl.annal hangosabban ordit a telefonba.
2017. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, önbizalom hiányos, határozatlan, de vannak akik ki tudnak hozni a sodromból. Na meg emberfüggő is, van az a típusú ember aki ha 2 szót szól hozzám, akkor már el tudnám küldeni a búsba.


De nagyon sok ilyen ember a szerettein, családtagjain éli ki magát, az életben nem képes helytállni ezért otthon akar "kiskirály" lenni.


Vagy van kifejezetten olyan ismerősöm, aki alapvetően lassú felfogású, kedvesen buta embernek tűnik, de belül olyan szintű rosszindulat van benne amit másnál még nem is láttam.

2017. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 30. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!