Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki bunkó velem akkor...

Ha valaki bunkó velem akkor érdemes visszajelzést adni neki a viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt tanítják, hogy hagyjam annyiban ha valaki bunkó velem mert csak magát minősíti ezzel. Ez igaz de attól még rosszul érzem magamat utána..

Kinek mi a véleménye erről?


2017. jún. 9. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat nem érsz vele sajna, nekem az a véleményem, mert ez valahol jellemhiba, és ha szólsz az illető ugyanígy ilyen marad.


Nekem volt egy cég ahol felvettek egy idős fickót, a közelében nem lehetett meglenni, annyira zavaró volt, neki már úgymond ez az élete, odáig fajultak a dolgok hogy beadtam a felmondásom, de otthonról már persze.


Az ilyenek valahol sérült emberek, szóva teszed ugyanaz lesz a helyzet.

2017. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Mindenhol azt tanítják??? Hová a fityfenébe jársz te:DDD

Akivel bunkóskodni lehet következmény nélkül, azzal lesz is a jövőben élete végéig;)

Ha elkezdenek pofozni, tán hagyod magad...ááá...gyerekek.


Köszönök s nem köszönnek vissza....hozzá teszem, hogy mégsem jó napot, inkább pokolit kívánok! ;)

Nem köszön s jönne ki a kapun utánam...nem fogom meg neki az ajtót és csukódjon rá, mert nem hallottam...ha van ott valaki, akkor köszön vissza ;)


Ez nem engem minősít, hanem a "tettest" és azokat, akik hagyják az ilyet tovább "fejlődni".

2017. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mindig esete és embere válogatja, meg a te pillanatnyi hangulatod. Van, akinél csak annyi kell, hogy jelezd, hogy nem tűröd el a bunkóságot, más meg a bunkóság olyan magas fokán áll, hogy arra nem fog hatni.
2017. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már mindent kipróbáltam, voltam csendben, voltam közömbös, voltam visszatámadó... Ha csendben maradtam, hamar abbahagyták, de elég szar érzés volt tartani magam... Ha közömbös voltam, akkor flegmának gondoltak, de akkor is abbahagyták. Visszaszóláskor mindig támadtak, és nagy vita lett belőle. Nem tudom, melyik a legjobb módszer. Talán ha próbálsz nyugodt maradni, és valami frappánsat visszaszólsz, de nem provokálod. Ha rendszeresen bunkóznak, érdemes megbeszélni, csak nem biztos, hogy sikerül szót érteni. Olyankor hagyni kell az egészet és messzire elkerülni.
2017. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!