Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy madárpókot...

Szeretnék egy madárpókot (brachypelma smithi). Mit érdemes tudni a gondozásáról, viselkedéséről, vedlésről, etetésről, stb?

Figyelt kérdés
Még sosem tartottam madárpókot, de nagyon tetszenek. :)
2012. febr. 26. 22:47
 1/5 anonim válasza:
harap :(
2012. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, ezt tudom... :) Oda kell rá figyelni, és nincsenek ilyen balesetek. :)
2012. febr. 26. 22:54
 3/5 KoviAti válasza:
2012. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A wikipédiás linket meg se nézd itt olvass sokat: [link]


gondozás: adj neki enni,inni, ne piszkáld

viselkedés: elég nyugodt, nem agresszív (ez általában igaz a Brachypelmákra de lehetnek kivételek)

vedlés:előtte,közben,utána nem eszik, többet iszik, nagyon érzékeny időszakuk ez, az első etetés kb 1 héttel a vedlés után

etetés: ha még kicsi akkor kicsi tücsök, kicsi csótány, félbevágott lisztkukac kb akkora legyen a kaja mint amekkora az utóteste

itatás: amíg kicsi elég spriccelni ha már nagy akkor kell neki itató

terrárium: kicsinek valami műanyagdoboz véglegesnek elég egy 30x30x30 - as terrárium

2012. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves előző, azért kíváncsi vagyok találsz-e nem korrekt információt a wikipédiás cikkben...

Egyébként valóban jobb az arachnida.hu nyilván, de azért olvass bele, mielőtt közlöd róla, hogy "bele se nézz"!

2012. febr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!