Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi jól öltözött...

Miért van ennyi jól öltözött fazon mostanában?

Figyelt kérdés

Szóval elmegyek plázába,és mindenhol jóképű srácokat,és fullos lányokat lehet látni.


Mindenki ennyire jól áll anyagilag?


2017. jún. 11. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Pár jó ruhától senki se lesz gazdag. A jóképűségnek meg mi köze az anyagi helyzethez???
2017. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olcsón is lehet jó ruhákat kapni. Turizó ismerőseim mesélik, hogy milyen kincseket szoktak találni gyakorlatilag fillérekért.
2017. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Otthon meg lehet, hogy nem tudnak rendesen enni. (Ez az ún. minőségi éhezés, pl. húst nem tud enni, csak ritkán - vashiány, szellemi és testi gyengeség jelentkezik nála.)


Mert a csapból is az a fszság folyik, hogy sokat KELL foglalkozni a megjelenéssel. Azt sugallják, hogy aki egyszerűen öltözik, és nem ad annyit a külsőségekre, az alsóbbrendű, értéktelen, nem érhet el sikereket, nem lehet boldog. A kikent-kifent embereket meg mindig sikeresnek, boldognak, etc. tüntetik fel.

Azt hiszem, ezt hívják agykontrollnak

2017. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De nem. Vagyis egyetértek veletek. Én általánosságban látom az emberek életszínvonalának javulását,amennyiben azok amiket én látok,lefedik valamennyire az életszínvonalat.

Vagyis: jó megjelenés,okos kütyük,láthatóan drága olvasó- egyéb szemüveg,sokaknak gépjármű,egyetem,stb...sok srácról-lányról hallom hogy a szülei jólszituáltak.


Első hozzászóló: van összefüggés: ha több pénze van,többet qad a külsejére,így vonzóbb megjelenést kölcsönöz magának,nyilván ha nem így lenne,nem lenne ma olyan hogy smink vagy fodrász. De erről ennyit,nem válaszolok,ha esetleg erre válaszolnál.:D


Szóval vannak,akik a Hádában,vagy turiban vásárolnak? Vajon ők vannak többen a 20-35 éves korosztály között?

2017. jún. 11. 16:59
 5/12 A kérdező kommentje:

Még egy dolog az elsőnek,mert érdekesnek találom,és szerintem nincs igaza az elsőnek: Nyugat,vagy Japán: voltam Japánban életemben egyes egyszer:Mindenhol mongolszemű ápolt bombanők(igen,nekem tetszik a szép).

Kínaiakkal itthon is találkozol,vagy vietnámiakkal,de egyáltalán nem annyirq vonzóak,mint a japánok,és szerintem ezzel sokan egyetértenek. Általánosságban,és "gyakoriság" alapján írok,tehát ne írjatok "ne általánopsíts" baromságokat. Köszi. :D

2017. jún. 11. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Felszínen a szép külsejű, de rohadt belsejű lények, akik az egészségeseknek nem kellenek;)

A feldíszített sz@rostál esete...attól az még sz@r, hiába szépen csicsázva vagyonokért:DDDD

Lehet éhen hal a szerencsétlen otthon, hogy a plazaban felvonuljon:DDD

2017. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki odafigyel a költekezéseire, akkor elég jó kis életet lehet kihozni kis költségvetéssel is, ez nincs ráírva senkire, max. feltételezhetsz, aztán legfeljebb meglepődsz, ha esetleg beszélgetéskor kiderül, hogyan is hozza össze így, kinyílt a világ, lehet vásárolni internetről (és egyre több dolgot), nem csak határokon belül, hanem akár más kontinensekről is, és sokszor a boltokhoz képest töredék áron (ugyanazt a minőséget) - nekem is így lett pl. a telefonom, amit most használok.


A másik, hogy vannak, akik csak látszólag jól szituáltak, mert közben tele vannak tartozással (ezt nem mindenki reklámozza, és nem a lakáshitelről van szó, hanem kisebb dolgokra is vesznek fel kölcsönöket emberek - és ezekből elég jól élnek az ezeket biztosító pénzintézetek, ne gyűjtögess, vedd meg most, majd visszafizeted, persze kamatosan, vedd meg több részletre - 12/24 hónap - csak ennyit kell fizetni havonta - arra már nem térnek ki, hogy így jellemzően többet fizetsz, mint hogyha egy összegben fizetnéd ki, hiszen az a fontos, hogy azonnal megkapod, és egyszer ki lesz fizetve).

Lehet, hogy valakinek úgy van autója, hogy nem a sajátja, hanem a cég, ahol dolgozik, bérli a munkaköréhez, mert pl. partnerekhez kell kijárni, aztán persze használják munkán kívül is. Telefon lehet ugyanez. Aztán ha már sajátra nem kell költeni, akkor a gyereknek több jut például. Van, aki magára nem költekezik, de a gyerekének mindent megad, inkább magán spórol, de a gyerekének mindene meglegyen.


stb.

2017. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A plázákban sétálgatva mindenki megjátssza a laza milliomost.

A plázázás az egy tipikus emberfajta(kinézetre is) életformája.

A dagadt görénye inkább a piacon zabálja a sültkolbászt,és kínai piacokon válogatja a műszálas 20 Ft-os cuccokat.

2017. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem javult az életszínvonal különösebben, csak többen kaptak rá a divatra. Értelemszerűen egy plázában nem fogod látni a munkásembert.
2017. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es,

mondjuk senkire nincs ráírva,hogy mit dolgozik :)

2017. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!