Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, nem tudom hogyan...

Mit tegyek, nem tudom hogyan kell sírni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és általában a legtöbb érzésem magamba fojtom, amiből volt már problémám, poszttraumás stressz jött elő rajtam (remélem jót írok), kaptam egy nyugtató injekciót és elmúlt


Mondták hogy változtassak, de nem tudok, nem szeretem az embereknek elmondani ha valami baj van, mert az emberek nagyrésze nem, vagy csak alig foglalkozik vele, annyit meg én is megtudok oldani. Barátnőmnek szoktam mondani ha kimerült vagyok, az sokat segít, de nem eleget


Ha nézek egy szomorúbb filmet, vagy mostanában már ha valami kicsit is szíven üt sírni tudnék, de már azt sem tudnám hogy kell, vagy nem jönne ki egy hang sem a torkomon, vagy csak ordítanék amíg megnyugszom és utána sírnék



Ezért félek attól is, hogy ismét összegyűlik bennem a sok rossz dolog, és megint valami nagyon erős módon jön elő, de mégsem tudom mi lenne a megfelelő megoldás


Nem vagyok szűkszavú, sem visszahúzódó, sem "elnyomott", csak ezt a helyzetet nem tudom kezelni


25/F


2017. jún. 11. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csapj rá a bohócra, polirozd az egyszemüt és hidd el nem lesz semmi stressz.....
2017. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néha szoktam, de inkább szex, vagy egy orál a barátnőmtől, de az csak pillanatnyi kielégülés
2017. jún. 11. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha magadba fojtod akkor az csak olyan helyen fog kijönni ahol tutti senki nem veszi észre.


Én vagyok még ilyen, el szoktam menni sétálni vagy vmi nyugodt helyre, ott jólesik bőgni.

2017. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!