Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarorszagon ha valaki nem...

Magyarorszagon ha valaki nem szeretne elni akkor miert nincs lehetosege arra hogy teljesuljon a vagya?

Figyelt kérdés
miert nincs lehetoseg arra hogy mondjuk bemegyek a rendorsegre es mondom hogy lojenek agyon es agyonlonenek ez csak egy pelda volt, vagy egy orvos is megolhetne nekem nyolc

2017. jún. 12. 06:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
de en regen olvastam egy 24 eves lanyrol aki testileg teljesen egeszseges volt csak nagyon nem akart elni, es megkapta az eutanaziat de mar nem tudom melyik orszag volt ez, mondjuk a szuleinek szar lehetett ezt vegig nezni, mert irtak a cikkben hogy voltak szulei meg egyebkent jo elete volt.
2017. jún. 12. 09:08
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

4#

Nem csak pisztollyal lehet öngyilkosságot elkövetni. Kötél, kés, gyógyszerek, vegyi anyagok, ugrás, vonat, kipufogógáz, földgáz, benzin+gyufa ez alatt az egy perc alatt ennyi jutott eszembe. Szóval szinte végtelenek a lehetőségeid.

2017. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
10: De csak pisztollyal biztos, hogy nem megnyomorítod magad, hanem meg is halsz. Pisztolyt meg nem vehetsz!
2017. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%

12:

"Kötél, kés, gyógyszerek, vegyi anyagok, ugrás,"


Ezeknél nagyobb az esélye, hogy nem halsz meg, csak megnyomorodsz, és még pocsékabb lesz az életed, mint volt.



" vonat,"

Ennél van gyilkosod, aki akár egész életében nem tudja feldolgozni a történteket.



" kipufogógáz,"


Itt is nagyobb az esélye, hogy csak megmérgezed magad, de túléled, viszont beteg leszel.



" földgáz, benzin+gyufa"


Ekkor meg felrobbantasz egy vagy több értékes ingatlant és megsebesítesz más embereket.

2017. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
26%

12: A másik, hogy ezeknél a folyamatoknál szenvedsz és sokkal lassabban halsz meg, mint pisztollyal.

Én pl. nem egyáltalán szeretnék 4 percig fulladozni...

Ha valaki meg akar halni, mert nem akar szenvedni, az biztosan nem fog embertelen kínlódást választani magának az öngyilkossághoz.

2017. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező en azt nem ertem ha ilyen nyomorult vagy miért nem tetted meg? Miert akarsz masnak lelkiismereti gindokat okozni azzal, hogy megöljön? Miért nem csinálod meg Te magad?
2017. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

10:

Csak éppen pszihiátriára küldenek, ha nem sikerül.

2017. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 bollocks ***** válasza:

Beveszel egy marék fájdalomcsillapítót, iszol rá egy kis alkoholt, aztán szépen felvágod az ereidet és elvérzel. Se fájdalom, se szenvedés.


Másrészről meg:

[link]

2017. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék tök idegen embereknek beszélni a gondjaimról, szerintem mások sem.
2017. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kérdező ennyi ésszel én is utálnék élni, azt hiszed más országokban van ilyen??? Az eutanázia messze nem ezt jelenti. De ha bemész a rendőrségre és ratamadsz valakire egy késsel tuti agyonlőnek még kérés nélkül is.
2017. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!