Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne az áldozatszerepbe kerüljek mindig?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem értem,egész eddigi életemben akàrmerre voltam magànéletembe,csalàdi,munkahelyek folyamatosan legrosszabbul jöttem ki mindenbôl,akàrmit tettem vagy nem tettem.Mindig úgy jöttek ki a dolgok hogy tehetetlenül végig kellett néznem hogy semmi nem sikerül,mindent elveszìtek,és méltatlan helyzetekbe kerülök...az ember legyint és folyton tovabb lep,de ennyi noszenaz ologba senki nem keveredik bele,mint amibe én és úgy érzem mindenhol tôlem telhetôen maximàlisan àlltam mindemhez,es jol kezeltem...és mégis..minden alkalommal folmben illô körélmenybe kerulok meg akkor is amikor az elejen minden normalis,es avege mindig ugyanaz,leepitesek egy friss munkahelyen amikor odakerulok..nelkulozes,kudarcok kudarxok hatan,es folyton mindig optimistan indulok beleindenbe,meg az emberi kapcsolataimba is amikir mar annyian atvertek...miért van ez,és mit tehetnek meg..az eletem minden kis teruleten ugyanez .elfogy a kenyer a boltba es a tobbi..
2017. jún. 12. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a te bajod, hogy mindvégig azt hitted, léteznek szabályok. Nem léteznek. Gorillák voltunk. Csak az volt a miénk, amit megszereztünk. Ez a vörös apály. Ez az életed. A sz@r, amivel tömnek minket, nap nap után. A főnök, az asszony, satöbbi elnyű minket. Ha nem szállsz szembe velük, ha nem jelzed, hogy gorilla vagy - legbelül, ahol számít - elsöpörnek, mint a szemetet.
2017. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszt!De én nem vagyok gorilla tipus es a falak meg a gorillaknak is kinonek mindenben
2017. jún. 12. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
..ez így elég kevés infó de nem lehet hogy hurráoptimista vagy???? :) és túl naiv, ami az embereket illeti ne várj tőlük túl sokat.. én is sokszor kerülök ilyen helyzetbe fel akar jelenteni a szerelmem, stb.. :D talán túl kalandvágyók vagyunk és nem eléggé körültekintőek? Te tudod..én mondjuk igen..
2017. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,tul sokat varok el mindentol...de amikor meg nem amit mar evkota gyakorlok ...akkor is ez van..lehetseges hogy naiv vagyok...de akarmire keszul fel az ember akkor is valami mas utoleri..nem lehet semmire felkeszulni..ahogy most neked sem...hat vicces de komolyan..el nem tudo kepzelni mit kovettel el hogy az aki egykor az elete voltal jelengetne..meg ha csak fenyegetesbol is...ugy iehtsz privatba is ha errol beszelni akarsz..nagyon sajnalom a helyzeted!
2017. jún. 12. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, amikor távolság tartás végett "katonás" stílusú voltam, rá×tam ezzel is. Utána visszafogtam magamat, átmentem érdektelenbe, ezzel mégjobban rá×tam. Én sem tudok mit kezdeni magammal, így hasonló cipőben vagyok. Nincs megoldás nálam, csak ha lehetne egy teljes Format C:/S.
2017. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

..dehát a többi ember sem tökéletes, ...nem kéne ezen ennyit görcsölni, megérzik, van aki félreérti:) az emberek nagyon érzékenyek!!

ha te nem tudod magad elfogadni más sem fog /u.ez a szeretetre is érvényes de az tényleg nehéz, szeretni a "lúzer" énünket. De a többieknek sem sikerül szerintem minden elsőre!!

Nagyon teljesítményorientált világban élünk az is baj...


írtam választ Kérdezőnek, én voltam akit feljelentenének..:D a semmiért megjegyzem..ill.nem én vótam de rajtam csattan az ostor ki érti ezt:(


:)

2017. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!