Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy nem tudok...

Miért van, hogy nem tudok megbízni a férfiakban? Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Volt 3 komoly kapcsolatom, egyikben sem volt megcsalás. (legalábbis nem tudok róla :D )

De valamiért egyik páromban sem tudtam 100%-osan megbízni.

Nem adtak rá okot, hogy ne bízzak bennük.

A mostani párommal is ez a helyzet, 2és fél éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást és tudom, hogy ő is szeret engem. Nem olyan embernek ismertem meg mint aki képes lenne megcsalni, de mégis félek ettől az egésztől.

Állandóan azok kattogok, hogy mikor hazudik nekem, mikor vág át valamivel. Sokszor bemesélem magamnak hogy hazudik, és van amikor kiakadok mert arra gondolok, hogy a szemembe hazudik közben meg magában rajtam röhög.. nem tudnám elviselni ezt a megalázást..

Félek hogy ez rá fog menni idővel a kapcsolatunkra, mit tudok ez ellen tenni?


2017. máj. 30. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy 4 emberben nem bízol, az nem jelenti automatikusan, hogy nem tudsz a férfiakban bízni. Azt tudod ellen tenni, hogy nem általánosítasz, főleg nem ennyire. Meg próbálj nem balfạszokkal összejönni.
2017. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Először magaddal kellene rendben lenned ! :)

Miért vagy ilyen bizalmatlan ?

Mi történt a múltban ?

2017. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy történt valami ami miatt ilyen bizalmatlan vagyok.
2017. máj. 30. 15:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Valóban saját magadban kell keresni a problémát, mert inkább olyan, hogy kivetíted másra a saját bizalmatlanságod. Lehet, hogy önző vagy és a tulajdonodnak akarod tekinteni a partnered ? Enyhe fokú paranoia.
2017. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát lehet benne valami abban, hogy túl önző vagyok. Nem tudom. :/
2017. máj. 30. 15:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy önbizalomhiányod van? nem gondolsz ilyenkor arra, hogy nálad valaki jobban, szebbel kavar?
2017. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Néha vannak önbizalommal kapcsolatos problémáim. De kimondottan ilyenekre nem gondolok, hogy nálam szebbekkel, jobbakkal csalna meg. Ez így konkrétan olyankor nem jut eszembe.
2017. máj. 30. 15:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj meg bízni másokban, főleg, hogy nem adott még senki okot arra, hogy paranoiás legyél.
2017. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg milyen az apaképed illetve az édesapádhoz fűződő kapcsolatodat.Esteleg tett-e ő olyan dolgokat a családotok ellen vagy édesanyád ellen ami miatt nem tudsz bizni a férfiakban?(pl.megcsalás,túlzott krika,megaláztatás,stb.).Ha igen akkor az életednek ezt a területét kellene alaposabban feltárni.Ha nem akkor más nyomon kell elindulni.
2017. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hu.. hát apám alkoholista!

Sosem bántott semmilyen formában, engem sem és a családom egyik tagját sem. Ha részeg akkor nem agresszív, sosem volt az a típus. Csak iszik aztán elvan magában..

De rohadtul gyűlölöm ez miatt mert alkoholista. Amikor látom rajta, hogy ivott akkor gyűlöletet érzek iránta..

A felnevelkedésemhez nem sok mindent tett.. úgy értem, hogy ő nem tanított meg semmire, bármit akartam megengedett mindent. persze tinikoromban ennek örültem :D

De így végig gondolva azt érzem. hogy nekem nincs is apám..

2017. máj. 31. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!