Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti mit gondoltok a...

Lányok, ti mit gondoltok a művész fiúkról?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem annyira zavarba tud hozni az, ha egy fiúnak vannak művészi tulajdonságai. Számomra valami megfoghatatlan különlegességet tudnak ezzel felmutatni, gondolok itt az irodalomra, zenére, festészetre.

Ti hogy álltok ezzel, mennyire értékelitek? :)

19/L



2017. jún. 12. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is így vagyok vele :) Csak ne olyan legyen, aki ezzel dicsekszik, meg ha irodalmi, akkor lenéz a szókincsük, helyesírásuk ilyenek miatt más embereket.
2017. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez attól függ, a lány mennyire rajong a művészetek iránt. Személy szerint én is nagyon szeretem ha egy fiú valamilyen hangszeren játszik, nem kell profi módon, de elég romantikus tud lenni :) viszont bár imádom a régimódi udvarlást (rózsa stb) de a szerelmes levelek és versek tőlem távol állnak picit :)
2017. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. jún. 12. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem vagyunk olyan különlegesek :D Én legalábbis nem tartom magam annak.

Igen, szeretek írni és szeretek néha színházba járni, de ettől még nem tartom magam egy elvont, különc, magának való embernek. Vannak barátaim, eljárok bulizni, koncertekre, rockzenét hallgatok, satöbbi :D

Igen, valóban van egy rakás elterjedt sztereotípia az úgynevezett "művészlelkekről", de ezeknek nem minden esetben szabad hinni.

2017. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmondom. Ki, hogy vélekedik róla az már egy másik történet. Én hiába próbálok ismerkedni, igaz picit régimódian, de ez inkább az udvariasságban merül ki. Ha megtudják, hogy szeretek írni, sőt verseket költeni... az első meglepődés után a csodálkozás jön, aztán, hogy ez milyen érdekes, illetve, hogy ez persze őket is érdekli, és valahogy mindig arra döbbenek rá, hogy ettől a ponttól fogva mintha tudatosan kezdenék ásni a szakadékot.
2017. jún. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Van egy ilyen ismerősöm :) De szerintem ha ismernéd, nem vonzódnál hozza :) Ősi magyar neve van
2017. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!