Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy vannak olyan emberek, akik kihasználnak másokat?

Figyelt kérdés

Hogy szó ne érhesse a ház elejét, megjegyzem, hogy alapjába véve én egy pozitív ember vagyok.

Vannak viszont olyan sunyi, alantas mocskos emberek, akik elhasználnak és kidobnak, mint egy használt papír zsebkendőt. Azt nem értem, hogy mégis hogy lehet ismeretlenben ennyire megalázni valakit? Főleg, hogy az ilyeneknek kiteszed a lelked, a személyiséged, a lényegi valód legfontosabb darabjait, az álmaidat, a reményeidet, erre hátbaszúrnak? És méghozzá úgy, hogy ebből is hasznot húznak...

Úgy érzem, hogy jobb lenne elfelejteni ezt az egészet, és továbblépni megbocsátással, (De csak jó keresztényi kötelességből!) csakhogy ez nem megy. :S

Van valaki, aki olyan álmodozó művészlélek, mint én, és élt már át hasonlót? Mit lehet ilyenkor tenni? (Mármint emberileg és nem jogilag.)

Előre is köszi a válaszokat, sületlenséget kérlek ne írj!



2016. dec. 15. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok is, akik hagyják nekik.
2016. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de nem tudsz mit tenni sajnos.


Bill Gates mondta hogy az élet igazságtalan, ez erre is értendő, és lehet te is kihasználtál már valakit sőt biztos.


És az az ember akit te kihasználtál az mit gondol szerinted rólad?

2016. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nemigen szoktam kihasználni másokat, ez meg hát... tulajdonképpen nem az a fajta kihasználás, inkább visszaélés a másik bizalmával. Az esett rosszul, hogy "kell is meg nem is" címszóval megszégyenítettek saját magam előtt. Főleg így Karácsony előtt, a szeretet ünnepét megelőzően ez tényleg igen kedves. :'(
2016. dec. 15. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

"Én nemigen szoktam kihasználni másokat"


Ez tuti így van?

2016. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aha, de igen! Tegnap is loptam ötleteket valakitől, utána meg megmondtam neki, hogy egy nagy gáz amit addig csinált. És karácsonyra úgy megbántottam, hogy gyomorgörcsöt kapott az illető. Persze, ha valakit megbántanak, biztos ő a ludas...

Mégis az olyan nagy bűn, ha valakiben, aki látatlanban, akaratlanul jót tett nekünk, megbízunk, hogy mi is jót tegyünk vele, mire ő nemhogy örülne és megdicsérné, annak ellenére, hogy tetszik neki, lefikázza, csak hogy "neki legyen igaza", vagyis hogy "mi nem vagyunk az ő szintjén", hogy véletlenül se "maradjon alul", hogy nehogy azt higgyük véletlenül, szüksége van a mi kis "olcsó baromságunkra". De ha ennyire jobbnak hiszi magát, akkor mégis miért van mégis szüksége erre az "olcsó baromságra"?

Van esetleg, aki átérzi a másik felet, és megmondja, hogy mit gondolhat, vagy hogy miért nem kéne haragudnom rá? Sokat segítene, hogy elengedjem magamtól ezt a gondot... <3

Amúgy meg ha valaki unalmas sebnyalogatásnak tartja a kérdésemet, annak nem muszáj válaszolnia, ajánlom figyelmébe a böngészője "Vissza" gombját!

Köszönöm szépen, eddig is sokat segítettetek!

2016. dec. 16. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!