Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szenzitív fiú vagyok....

Nagyon szenzitív fiú vagyok. Ennek lehet ahhoz köze hogy meleg vagyok, vagy ez egy ezen kívülálló tulajdonságom?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 03:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet köze hozzá. Ezt mi sajnos nem tudhatjuk biztosra.
2017. jún. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Direkten teljesen független.

Mit számít? Örülj neki. Érzelmeseknek áll a világ!!

2017. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem :)

az érzelmesség - érzékenység és a szexuális beállítottság, nemi identitás, stb. két külön dolog.

ha egy nő nem túl szenzitív, attól még nem férfias, és nem is lesz leszbikus, miért lenne akkor fordítva is helyt álló, hogy egy meleg fiúnak olyan érzékenynek kell lennie.


esetleg attól érzékeny a homoszexuális férfi, hogy mondjuk örök harcban áll a külvilággal és a felé támasztott elvárásokkal is, és fáj a lelke, érzékenyen érinti minden, a meg nem értettség, önmaga viszályai miatt.


akiket én ismertem, meleg fiúk - azok elfogadták magukat, és a környezetük is őket, és nem voltak jobban érzelgősek, érzékenyebbek, mint más emberek.

2017. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!