Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok olyan ember van akik...

Sok olyan ember van akik képesek lennének megenni egy másik embert ha olyan helyzetbe kerülnének, ahol a túlélésre csak ez lenne az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
Én nem lennék ilyenre képes, az biztos.

2017. jún. 13. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tulelesi oszton felul ir mindent. Mindenki megtenne, ha az elete mulna rajta. En sem tudom elkepzelni, de biztos vagyok benne, hogy ha az eletem mulna rajta, akkor nem gondolnek bele egy percig sem, csak cselekednek. Amikor valaki napokig, hetekig ehezik, akkor ott mar nem az erzelmek meg a jozan esz parancsolnak, hanem az osztonok.
2017. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én soha nem tennék ilyet. Inkább lefeküdnék valahova és várnám csendben hogy éhenhaljak.
2017. jún. 13. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te csak hiszed! Nézd meg az Életben maradtak című filmet!
2017. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ahhoz hogy megedd meg is kéne ölnöd..... sose tudnék embert ölni. inkább megfolytanám magam.
2017. jún. 13. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tudnal. Nem voltal te meg olyan helyzetben. A legszelidebb ember is kepes lenne ra.
2017. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Életben maradtak-ban a halottakból szereztek ennivalót.


Ha egy csapat ember kerül hasonló helyzetbe, és mind élnek, akkor többnyire a leggyengébb kerül arra a sorsra, hogy napi betevő lesz belőle. Sok állatfajnál van ez, hogy a leggyengébb fajtársukat/kölyküket elfogyasztják, ez alól bizony az ember sem kivétel, ha igazán ráviszi a kényszer.

Hiába jutottunk oda a civilizációban, ahol most vagyunk, az alap ösztönök nem fognak soha eltűnni belőlünk. De inkább senkinek nem kívánom, hogy ilyet személyesen átéljen.

2017. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!