Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vékony vagyok, mivel tudnék...

Vékony vagyok, mivel tudnék rajta segíteni? 15f

Figyelt kérdés
Hosszabb nyak-keskeny váll-kicsi háizomzat. Szeretnék egy erősebbnek látszódó testalkatot, mert sokszor amikor tükörbenézek, oldalról olyan vagyok mint egy villanyoszlop.. Ez engem nagyon zavar, tennék is ellene, de. Nem tudok mindent megengedni magamnak anyagi szempontokból. Hogy tudnék ezen segíteni?

2017. jún. 13. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsi hátizomzat*
2017. jún. 13. 20:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés, és étrend, vagy saját testsúlyos edzés de azzal fele annyit fejlődsz mintha terembe lennél. Más megoldás nincs.
2017. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, 15 évesen mindenki vékony aki nem kifejezetten a sportnak él.

Én 15 évesen lehettem 55-60 kilo közt, ráadásul nyúlánk voltam. Lehettem 175-180. Én is túl vékonynak tartottam magamat, hisz mi a férfi ideál? Erektől dagadó bicepsz, olyan mellizom hogy a puskagolyó nem viszi át, és olyan széles váll hogy az ajtón nem férsz be tőle. De ez ugyan olyan elfajzott testképzavaros ideál, mint a nők esetén a dinnye mellek, és darázs csipő. Aki nem az egész életét a testénak formálására teszi fel, nem annak él hogy tökéletesre gyúrja magát, az nem fog így kinézni. És ami fontos, ez nem baj.

Tavaly előtt voltam 18, elmentem nyáron dolgozni. Heti 4-5 nap fizikai munka, mint doboz rakodás raktárakban, futószalag mellett állni és csomagokat, fém alkatrészeket tologatni, meg minden ilyesmi. Kb 2 hónap után jobb bicepszem és eresebb alkarom volt mint azoknak a volt osztálytársaimnak akik heti 2-3 edzésre jártak kosarazni meg mittomén hova.

Én most 20 vagyok, 76 kilo, van barátnő, számára én vagyok a legszexibb srác a világon, és én is elégedett vagyok magammal. Pedig nem lettem Schwarzenegger a raktározások után se.


Annak meg nem sok értelme lenne hogy 15 évesen mint a barom, nekiállsz éjjel nappal fehérjeporozni, meg az agyonszteroidozott kisp.ö.csűek közé járni kondizni, és ki.###.szni havi 9-10 ezret erre az egészre.

15 évesen a szervezet biológiailag nem tart ott hogy látványosabb izomzatot növesszen.


Ha lány van a dologban, akkor érdemesebb inkább sokat beszélgetni vele, nem nyomulni, de érzékeltetni vele hogy érdekesnek tartod.

2017. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, az utolsón sokat el is gondolkoztam. Egyetlen probléma hogy erről szó jár hogy én milyen vékony vagyok, (lányok körében) és mindig azzal jönnek hozzám hogy miért nem eddzek. Erre meg nem tudok mit mondani..
2017. jún. 13. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Elkezdhetsz otthon edzeni videók alapján... nem kell konditerembe járnod. Annyi, hogy pontosan kövesd az utasításokat, és keress olyan oktatóvideót, amit rendesen elmagyarázzák, mit miért kell csinálni és pontosan mire kell ügyelni, hogy a szervezeted ne menjen tropára (pl. ne sérüljön a gerinced). Súlyzót viszonylag olcsón még lehet szerezni, és az egyszeri befektetés ideális esetben.


Ezen kívül: egyél többet (viszont nem szemetet - keress rá, hogy tömegnövelő egészséges étrend), járj sportolni még az edzésen kívül is, ha lehet (nem kell fizetősre, hanem pl. tömegsport foglalkozásokra, haverokkal focizni, biciklizni... ha van suli által kedvezményes vagy ingyenes úszási lehetőség, akkor arra is).

2017. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem ezt manapság a fiúknál hogy miért akar mindenki kocka hasat ,na de mindegy biztos ez is olyan mint a lányoknál a karcsúság -.-"

Ha érdekel egy lány véleménye akkor én szerintem:

1.,Menj edzőterembe és edz

2., Megfelelő táplálkozás

3., Plusz otthoni edzés

4., Ne felejts el kocogni vagy pedig simán csak túrázni

Hogy ha ezeket megfogadod akkor én szerintem tudsz majd fejlődni ,úgy ahogy te szeretnél^^

Bár az utolsó két pontot (3.,;4., pont) minden kép ajánlom ,mivel manapság aki edzőterembe jár igaz hogy ki van gyúrva viszont kint a természetben hogy ha sportról van szó akkor nagyon is hamar kifárad (és az én szerintem egy kicsit ciki hogy kifáradsz mindenki előtt ,főleg hogy ha edzel is )

14 /L c^x^c

2017. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. 15-16 évesen már maximumon van az emberek tesztoszteron termelése.
2017. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!