Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha a barátaim...

Mit tegyek, ha a barátaim folyton bántanak?

Figyelt kérdés

Részleteznem felesleges, a lényeg, hogy naponta megsértenek valamivel. Hiába mondtam meg nekik, hogy ez nekem rosszul esik, még ők sértődtek meg, mert ők csak viccből mondták.

Nem vagyok hisztis és nehezebben mutatom ki az érzéseimet, de van ami még nekem is rosszul esik...


2017. jún. 13. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel bántanak? Mennyire igaz? Miért csinálják?

Miért a barátaid?

2017. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cseréld le a barátaidat! Akinek ilyen barátai vannak, annak már nem is kellenek ellenségek.
2017. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm, rájött, hogy nem kéne azzal a lánnyal barátkozni, mert egyfolytában terrorizálta, és megalázta. Ő is csak viccből, de eléggé tönkretette szegény lányt.

Mond meg nekik, hogy viccből se mondják, mert megalázó, és rosszul esik. Lehet nekik vicces, neked nem. Ha nem képesek felfogni, szerintem nem olyan jó barátok Ők.

2017. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátaid? Érdekes felfogásod van a barátságról.


Amúgy meg csak azt lehet bántani, aki bántásnak érez mindent. Én jókedvű, pozitív ember vagyok, szinte mindent humorral kezelek, vagy elengedem a fülem mellett, úgyhogy gyakorlatilag lehetetlen megbántani.

2017. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen barátaid vannak ellenségeket már ne szerezz magadnak.

De érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy valóban a barátaid-e

2017. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen... az embernek sokszor nincs szüksége ellenségekre, mikor már a barátai is ilyenek :D


ismerős szitu. hagyd őket a francba!

2017. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy vagj vissza,vagy keress mas ismerosoket.

Nekem is olyan ismeroseim vannak,hogy szinte elviselhetetlen. Ha valami dolgom van es nem erek ra, akkor okoskodnak ott nekem, ha tanulok, akkor mar milyen streber vagyok, hogy en merek tanulni... az ilyeneket hagyni kell,nem foglalkozni veluk, vagy felvalrol beszelni veluk, erezzek at ok is milyen.

2017. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igazad van de nem lehet hogy csak túlreagálod? Miket szoktak mondani? A barátok szokták csak úgy viccelődésből heccelni egymást... Ha meg erre még rosszul is reagálsz akkor még jobban fogják csinálni. De persze te jobban tudod csak felvetettem.
2017. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hancock22 válasza:

Na most, ha te fiú vagy, akkor valószínűleg már tapasztalhattad hogy mi egymással szívózunk. Én például a legjobb barátaimmal néha napján rongyosra oltjuk, szidjuk egymást. És ezt mind viccből.Vannak pillanataink amikor csak békésen elvagyunk, beszélgetünk, viccelődünk meg minden, de szívesen szívjuk egymás vérét. Ha valaki komolyan veszi, akkor még viccesebb az egész, de letisztázzuk egymással, hogy csak viccből mondjuk és tényleg nem gondoljuk komolyan.

Ha egy kisebb beszólást is a lelkedre veszel, akkor lehet hogy nem velük van a probléma, hanem csak te nem vagy olyan típusú ember, mint ők. És ennyi. Keresel magadnak új barátokat, őket hanyagolod és lépj tovább.Vagy állj ki végre magadért és hordj el mindenkit mindennek...Engem is a legjobb barátaim nemrég elkezdtek daginak, dagadtnak nevezni meg minden, hogy idegesítsenek vele, de mégsem veszem a lelkemre, hanem 10 percig választékosan, ismétlések nélkül különböző oltásokkal bombázom őket...


Válts ha nem preferálod ezt a fajta barátságot, nem kell túlságosan nagy feneket keríteni neki...

2017. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!