Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A családom és barátaim szerint...

A családom és barátaim szerint nagyon szép vagyok és csinos, idegenek szerint viszont ronda és kövér. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A családom, barátaim mindig mondják milyen szép az arcom, meg mindig mondják hogy csinos, nőies alakom van (van rajtam felesleg...) De ha már ismerkedni, párt keresni akarok akkor mindig azt mondják, hogy nem vagyok szép és hogy fogyjak le. Szerintem ez alapján a családom túloz és a barátaim, de ennek mi értelme? Elhitetik velem, aztán csak pofára esek..... Nem nyavalyogni akarok, de elég gyanús hogy rajtuk kívűl senki nem tart szépnek...
2017. ápr. 21. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert ok szeretnek es tenyleg szepnek meg csinosnak latnak (foleg a szuleid)
2017. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is szép vagy és csinos :)
2017. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
a kép alapján valóbban szép és csinos vagy
2017. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
2017. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

van ilyen.

az ilyen családokból szoktak kikerülni a legtöbb esetben a fiatal kori IR-esek és a fiatalkori 2es cukorbetegek,mert az egészséges táplálkozási kultúra és az egészség iránti igény minimális.

éppen ezért érdemesebb szélesebb körben viszonyítási pontot keresned.

pl egy testzsír százalék méréssel pontosan meg lehetne határozni,hogy hova is tartozol.

2017. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mutass egy képet és meglátjuk :)
2017. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!