Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bármilyen fontosabb vizsgám...

Ha bármilyen fontosabb vizsgám van, a barátaim sosem kívánnak nekem sok sikert hanem eltűnnek. Ez normális viselkedés? Vagy már nem szokás biztatni a barátokat? N

Figyelt kérdés

Nem szoktam panaszkodni a barátaimnak. Ha gondjaim vannak, megoldom magamnak. Nyelvvizsgáztam a héten, aminek most elég nagy tétje van nekem. Tudta az összes barátom, mert sokat készültem, idegeskedtem. De nem panaszkodtam akkor sem. Mégis se előtte való nap, se aznap senki annyit sem írt nekem hogy sok sikert. Van aki lehet azóta rájött erre mert többen azóta sem írtak nekem semmit, pedig eddig napi szinten beszéltünk.

Én igyekszem mindenki dolgait fejben tartani, aki fontos nekem. Meghallgatok mindig mindenkit, biztatom a másikat, de sajnos visszafele sosem kapok semmit. Ez nem az első eset. Mert pl forgalmi vizsgám előtt se érdekelt senkit az egész.

Bezzeg ha más csak egy zh-t ír azt felkapja mindenki.

Nekem nagyon rosszul esett, mert szerintem a barátok segítsék egymást.

Nálatok mi a szokás a barátaitokkal? Vagy nem szokás már sok szerencsét kívánni sem?

Érdekel hogy kinél hogy van ez :)


2017. ápr. 7. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

én még az ismeretleneket is szoktam biztatni :)

szóval sok sikert (és ezt nem szánalomból mondom, tényleg legyél ügyes, meglátod menni fog!)


szerintem beszélj erről velük, ha szeretnéd, hogy legyen változás :)


24F

2017. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Már megvolt a vizsga kedden.

Csak nekem furcsa ez hogy szinte sosem kapok tőlük egy jó szót sem. Én nem azt várom hogy bárki is "nyaljon" nekem. De ha tudom pl hogy valamelyik barátomnak fontosabb zh-ja van, vagy bármi akkor írok neki mindig, hogy ne izguljon, sok sikert és írja meg hogy mi volt.

Én meg valahogy sosem érdeklek senkit. Most is ha lapitanak akkor én keressem őket? Kezdek belefáradni :/

2017. ápr. 7. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Éppen azért, mert barátaid!

Tudják, hogy tanulsz, bíznak tudásodban és feltételezik, nem a 'siker'-re hagyatkozol.

2017. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

na és hogy sikerült? :)


am sokan ilyenek, hogy nem foglalkoznak a másikkal ilyen téren...

biztos vannak emberek akiknek se sem kívánsz, mert mondjuk elfeledkezel róla, de azért közeli barátok ha tudnak róla kívánhatnának sok sikert...de lehet csak nem ilyen fajták :)


biztos, hogy ez a barátság 2 irányú? tettek érted bármikor bármit is ami bizonyítaná, hogy ők is annyira fontosnak tartják ezt a kapcsolatot, mint te?


24F

2017. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3:

tudod mi a különbség a siker és a szerencse között? :)


24F

2017. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán szoktak értem tenni. A névnapom, születésnapom is rendszeresen elfelejtik, karácsonyra, újévre sem írt senki szinte.

Ha problémám van, akkor inkább nem is mondom el senkinek mert tudom úgysem érdekli őket. Viszont ők meg mindig engem keresnek meg ha bármi bajuk van.

Nekem ez furcsa, mert én nem ilyen vagyok.

2017. ápr. 7. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet én vagyok a hülye, de nekem ez úgy tűnik te csak lelki szemetesláda vagy...

szerintem keress új barátokat, őket meg lassan építsd le, mert nincsenek veled egy hullámhosszon, vagy csak nem vagy annyira fontos nekik :S


mennyi idősek vagytok?


24F

2017. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huszonévesek. 20-26 közöttiek.
2017. ápr. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!