Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barátnőm szülés előtt fiúsra...

Barátnőm szülés előtt fiúsra vágatta a haját. Most én állok szülés előtt és nagyon aggitál, hogy vágassam le nagyon rövidre a hajam. Valóban praktikus ez gyerek mellett?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen,unokatesóm anyuka nagyon hosszú haja van és a pici szoptatás közben rángatja,az ételt belekeni,a frizuráját széttúrja,viszont a másik oldal,hogy a kisgyerek odavan anyukája hosszú hajáért csodálja simogatja,a fodrászatban kétségbeesetten sírt amikor anya hajvégéből vágtak egy picit.
2017. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
ne azért vágasd le a hajad mert más rá akar beszélni.! csak ha valóban te szeretnéd. ha nem zavar hogy sokat kell copfoznod,és keveset lesz kiengedve akkor ne vágasd le.én nem is a szülés elött vágattam le,hanem amikor már 6-7 hónapos volt mert állandóan belecsimpaszkodott.de akkor sem fiúsra hanem csak fülem aláig
2017. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem praktikusabb.

A hosszút csak megmosom, megszárítom, semmit nem kell vele csinálnom és normálisan áll. Ha zavar, akkor összefogom.

Amikor rövidebb vagy rövid volt, állandóan beszárítani, kiszárítani, formázni kellett, és persze nem is tudtam rendesen összefogni, mert mindig kijött itt-ott egy-egy tincs.

Szóval ezt neked kell tudni, hogy te mit tartasz kényelmesnek. De csakis a barátnőd kedvéért ne vágasd le :)

2017. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem praktikusabb. A hosszabbat is ugyanúgy tudod felfogni, ápolni. Ráadásul a babával nem az első hónapok a legfárasztóbbak. Nem kell elfelejteni nőnek lenni..:)
2017. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
hát volt kolleginám gyermeke, mikor tanult járni, az ő haja segítségével tanult meg felállni :D szóval jó is meg nem is, de akkor inkább fogd össze, font be, frizurázz kontyot(nem is sok idő és jól is néz ki) de szerintem ne vágasd le.
2017. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én három gyereket szültem hosszú hajjal, sose volt belőle gondom.

Gondolj arra, hogy ha tényleg zavar, bármikor le tudod vágatni a későbbiekben is. Nem kell most rögtön eldöntened.

2017. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Hajhosszbyzi önbizalomhiányosokat kérdezel, akik nem nők a hajuk nélkül.
2017. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
A hosszú hajat összefogod kontyba, és nem húzza. A rövidet pedig minden nap be kell állítani, mert különben te is csak egy öcsifrizurás lestrapált anyuka leszel. Ha nem akarod, nem kell vágatni. Nem az őskorban vagyunk már.
2017. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet praktikus, még jól is nézhet ki, de ezt te magad döntsd el inkább...
2017. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Levágattam jó rövidre. Fiús, de vagány.
2017. jún. 5. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!