Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek férfiasabb,...

Hogyan legyek férfiasabb, magabiztosabb?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, magas, izmos. Edzőterembe járok.


Viszont abszolút nem tudok kiállni magamért. Volt, hogy valaki belekötött a barátnőmbe engem meg sokkolt a dolog. Ha verekedésre kerülne a sor biztos nem hagynám magam de ezekkel a csipkelödésekkel, beszólásokkal, megaláztatásokkal nemtudok mit kezdeni. Visszaszólok én is de nem olyan ütősen és mindig alul maradok. Az emberek a környezetemben is könnyű szívvel megaláznak. Bezzeg aki nagy dumás azzal nem kötekednek. Eddig nem akartam agresszívabb lenni, mert gondoltam inteligensebb vagyok ennél de már elegem van. Ez egy ilyen világ el kell fogadnom. Valami tanács?


2017. jún. 14. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Peldaul ugy hogy nem kerdezgetsz ilyeneket itt. A magabiztossag ott kezdodik hogy nem masoktol varod a valaszokat, hanem te gondolsz valamit es abban bizol.
2017. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell belemenni szócsatákba.Az ilyen kötekedőkön át kell nézni mint ha ott se lennének vagy csak mosolyogni rajtuk.
2017. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem nem kéne ilyen kis jelentéktelen szócsatákkal foglalkoznod,hisz mindenki tudja hogy a bölcsebb mindig győz mint az aki percenként beszól valamit és a saját feje után megy ,utána meg azon nevet hogy milyen menő (" nagy fiú") volt most :)

14/L

UI: Bocsi hogy ha a korom miatt a válaszommal nem foglalkozol ,viszont úgy voltam hogy ki írom a gondolatomat c^x^c

2017. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem azon gondolkodsz, hogy mások mit gondolnak rólad. Aki bánt teged, azt leállítod, ha nem megy, akkor pedig lerázod. A normális kritikát viszont befogadod. Kialakítod a sajàt, senkihez sem hasonlító gondolkodásodat, stílusodat. Elfoglalod a saját pozíciódat, folyamatosan fejlődsz, választasz egy szakmát, amiben profi leszel, és ami anyagilag is kielégít. Egyedül is jól érzed magad, és ha barátkozol, netán randizol, nem kisajátítani akarod a másik embert, hanem mindenkit egyenrangú partnernek tekintesz, akinek élvezed a társaságát, szabad akaratukat biztosítod, véded, ahogyan a sajátodat is. Így lehetsz magabiztos, férfias.
2017. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondok valamit, és ezt tudatosítsd! Akik csipkelődnek beszólogatnak akár viccesen akár durván teszik, azoknak első sorban önmagukkal van bajuk. Ismerek a saját hibáikat és félnek tőle, hogy ezeket másik is észreveszik (általában az a hibájuk amúgy hogy nem elég okosak), ezért hogy ne ő kerüljenek terítékre kipécéznek valakit maguknak, és elkezdik annak a hibáit kifigurázni, elkezdik az illetőt oltogatni, hogy addig is ők maguk biztonságba kerüljenek, meg menőnek tűnjenek. Az ilyen csipkelődéseknek semmi más céljuk nincs, mint hogy kibillentsenek az érzelmi egyensúlyodból, ha ez sikerül nekik, akkor nem tudsz higgadtan józanul és gyorsan gondolkodni, éppen ezért nem tudsz frappánsan visszavágni. Gondolj csak bele, utána biztos azon jár az agyad hogy húú ha ezt meg azt mondtam volna akkor de jól visszavágok, de mikor ott vagy mégsem jut eszedbe. Hát ezért nem, mert kibillentél. Nem tudom ki az aki piszkál, ha olyan ember akivel gyakran találkozol akkor sürgősen állítsd le, és ne érdekeljen hogy azt mondja "jajj csak vicceltem, nem érted a viccet?". Nem csak viccelt! Legyél határozott. Ha ezek után is csinálja, akkor pedig szabadulj meg tőle, nincs szükséged ilyen barátságokra, csak hátráltatnak az életben.
2017. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólónak pedig üzenem, hogy ez egy kérdezgetős oldal, amit a kérdező rendeltetésszerűen használt. Elég abszurd itt azzal jönni, hogy ne kérdezgessen. Nyilván nem másoktól várja hogy oldják meg a problémáját. Ő útmutatást kér, ami alapján aztán elindulhat. Nem értem ezzel mi bajod, de gondolom te is pont olyan vagy, mint akikről kérdez, jól esik fölényeskedő stílusban belerúgni még egyet a másikba, holott lehet te is éppen olyan frusztrált vagy még frusztráltabb vagy...
2017. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!