Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy magabiztosa...

Mit csináljak hogy magabiztosabb legyek?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, és júliustól a McDonald's-ban fogok dolgozni (diákmunka). Kicsit túlsúlyos vagyok (ebből adódóan félénk, és csendes), de úgy döntöttem hogy a nyáron "beugrok a mélyvízbe", és kipróbálom magam új helyzetekben. A baj csak az, hogy ott nem lehetek ilyen, mert egyrészt kicsit halkan is beszélek, másrészt biztos lesznek problémás vendégek (nagyon rosszul kezelem a konfliktushelyzeteket). Hogy készüljek fel a mekis munkára hogy ne legyek ilyen nyuszi?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2017. máj. 31. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom előtte tartanak majd valami képzést, ahol felkészítenek ezekre a helyzetekre.

Egy biztos, a halk beszédből lesz leghamarabb gond, ott érthetően, határozottan kell beszélni. Szerintem belejössz majd. Legyél nyitott, mosolygós, és amint visszamosolyognak rád, bele fogsz lendülni hamar.

2017. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kicsi túlsúly nem ad okot erre. A lányok bármibe bele tudnak kötni. Ha csinos lennél, abba, ha sportos lennél, akkor abba és még sorolhatnám. Fiúk szempontjából pedig legalább annyira előny ez a testalkat, mint a vékony. Szóval ha ebből ered a dolog, akkor remélem segítettem. :)


Egyébként pont ez segít önbizalmat adni. Az új helyzetek! Ha negatív kimenetelű, még akkor is, mert bele mertél kezdeni. Ha pozitív, akkor meg főleg!

2017. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Töltsd meg a szíved, és ne félj :)
2017. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!