Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok csúnya a képeken?...

Miért vagyok csúnya a képeken? Tükörben meg nem annyira

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam, de az utóbbi időben sokat fogytam és adok is Magamra.

Tükörben van, hogy egész szépnek látom magam.

De fényképen nagyon csúnya vagyok.

A szám is ferdén áll , a szemem is.

Mint egy fogyatékos olyan vagyok a képeken.


Azon gondolkozom, hogy melyik lehet az valosabb kép.

Sokan mondják, hogy szép vagyok és csinos, de nem tudom..


2017. jún. 15. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy nagyon rágörcsölsz, amikor képet csinálsz? Vannak, akik nagyon természetellenesen viselkednek és ezért néznek ki hülyén. Olyan képeken is csúnyának látod magad, ami spontán vagy nem figyeltél, amikor fényképeztek?
2017. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják hogy nem "fotogén" alkat.

Van aki fényképen tényleg rosszabbul néz ki mint a valóságban. Valószínűleg az van mögötte, hogy a fénykép egy 2 dimenziós leképzés, namost van akinek az arcberendezése olyan, hogy harmonikusan jelennek meg a vonásai 2D-ben, van aki pedig emiatt torzabb lesz a valósághoz képest.

Legalább is én így gondolom.

2017. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy összegyűrődtek a képek?
2017. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert te mindig csak egy szögből látod magad.
2017. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Amiket én csinálok képeket azok nem rosszak ha sokáig csinálom.

Ha más csinálja azok a csúnyák, a pillanat vafy bármelyik.


Szerintem akkor tényleg gnóm vagyok..

2017. jún. 15. 14:23
 6/10 anonim ***** válasza:

A tükör nagyon egyoldalú képet ad, így nehezebb észrevenni a hibákat. Fotók esetében viszont az sem mindegy, hogy milyen objektívvel fényképeznek. Itt nagyon jól bemutatják:

https://www.youtube.com/watch?v=6-ZaAbw0E2A

2017. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Egyrészről lehet, hogy tényleg foggyos vagy, de legalábbis egy jó nagy paraszt, hogy olyanokat bántasz, akik egyáltalán nem tehetnek a külsejükről. Komolyan megérdemelnéd, hogy tényleg úgy nézzél ki és megtapasztalhasd milyen úgy élni. Egyébként meg nyilván a tükröd torzít, a fotók pedig a valóságot mutatják. Amikor tükörben nézed magad, akkor valójában mozgóképet látsz, úgy mintha egy videót néznél ami nem egyetlen pillanatot emel ki, tehát mindig változó képet látsz önmagadról ami nem teszi lehetővé a túlságosan részletes megfigyelést. Egyetlen kép viszont egyetlen szempillantás az életedből, abban a pillanatban tényleg olyan voltál, de egy másik képen már kicsit másmilyen leszel. Ezért csinálnak a fotósok gyakran több képet egy adott témáról (főleg ha embert fényképeznek), aztán azok közül választják ki a legjobbat. De küldhetsz egy képet ha akarsz, megmondom mennyire vagy csúnya...
2017. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha belegondolsz, pont fordítva látod magad, mint ahogyan mások látnak téged. Azt a látványt szoktad meg, ami a tükörben fogad. Ellenben mások szemből látnak téged, nem tükrözve, így lehet, hogy kevésbé tetszel magadnak a képeken. Próbáld ki, hogy készítesz magadról egy fotót a tükör előtt, aztán tükrözöd a képet! Vagy tükrözd a mások által rólad készített fotókat, és sokkal jobban fognak tetszeni...
2017. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Hát akkor igazából nem tudom..:(

2017. jún. 15. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a fotó leveszi az önbizalomhiányt és azt, hogy nem tudsz bánni a testeddel. A jó hír: ez tanulható.
2017. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!