Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor, hogy látnak engem...

Telefoon12 kérdése:

Most akkor, hogy látnak engem az emberek? Melyik profilomat? Képeken nagyon torz-csúnya vagyok, tükörben meg elviselhető. Akkor, hogy van ez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kéne tudni? Az megvan, hogy mi nem látunk téged, ugye?
2017. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Az igazság a kettő között van.

Senki nem lát olyan szögben és megvilágításban, mint magadat a tükörben, de az életben folyton mozogsz ésnincs kimerevítve egy ocsmány bőgőmajomra hajazó pillanat sem.

2017. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy erről bármit is lehessen mondani, ahhoz tudni kéne hogy nézel ki. Így látatlanban mégis mit mondjon akárki is.


De szerintem tuti nem vagy olyan ronda mint amilyennek hiszed magad. Amúgy meg fiú vagy vagy lány, hány éves vagy, miért gondolod ezt magadról, stb. Amennyi infót itt megadtál, normális válaszra senkitől ne számíts.

2017. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok, de engem annak is tart minden lány......... 20/F
2017. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!