Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hmm miért mondják többen azt...

Hmm miért mondják többen azt hogy az ázsiai emberek egyformák és nem tudja őket megkülömböztetni? Én soha nem láttam őket egyformának és nagyon is más mindenki ott is.

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a magyarok különböztetik meg nehezen őket. Általánosságban igaz, hogy az emberek a tőlük eltérő rasszba tartozókat nehezebben különböztetik meg. Az ázsiaiak is ugyanúgy nehezen különböztetnek meg minket, mint ahogy mi őket.
2017. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
1. Ez nem igaz, a feketéket, indiaiakat könnyű megkülönböztetni. A Kínaiakat tényleg nehéz.
2017. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A különböző arcok nagyon hasonlóak és csak azért tudjuk megkülönböztetni az embereket, mert az agyunknak van egy része ami csak az arcok felismerésével foglalkozik.

Ha kellően sokat látsz egy típust akkor egyre jobban látod a különbségeket. Ha életedben először látsz ázsiaiakat, akkor nem látsz túl nagy különbséget, de ez fordítva is igaz. Ugyanez van amúgy a kutyáknál is. Ha valaki nem kutyás, akkor az egy fajtába tartozókat nem tudja megkülönböztetni, míg akinek van kutyája, az a kis kedvencét 100-ból is felismeri.

Szóval nem, a magyarok nem fogyatékosok. Minden ember így működik.

2017. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem inkább a kérdező egy selejt, aki minden szirra-szarra "lefogyatékosoz" másokat.
2017. jún. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyilván az a selejt, aki meg tudja külömböztetni az ázsiai emberek arcát. . .
2017. jún. 16. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Az egy megbecsült értékes magyar állampolgár, aki meg tudja különböztetni az ázsiaiakat.
2017. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!