Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ázsiai emberek! Ti hogyan...

Ázsiai emberek! Ti hogyan viszonyultok ahhoz a gondolathoz, hogy más rasszbból válasszatok magatoknak párt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván itt hemzsegnek a magyarul olvasni és írni tudó ázsiaiak. A helyedben a kérdésbe bevonnám az eszkimókat is.
2016. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Így tedd fel a kérdést:



亚洲人民!你怎么态度的想法,对方的颜色,为自己选择?


vagy így:

アジアの人々!どのように相手の色が自分のために選択するという考えに向かってあなたの態度を行いますか?


esetleg így:


아시아 사람들! 어떻게 상대방의 색상은 스스로 선택할 수 있다는 생각에 향해 당신의 태도를합니까?

2016. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jó a neved.


Magyarországon is élnek Ázsiaiak, hozzájuk szólt a kérdés.

2016. aug. 30. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
A kazahok ebbe a kategóriába tartoznak?
2016. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amennyiben Ázsia kontinens területére esik valamely része, igen.
2016. aug. 30. 21:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint az országnak a területe.
2016. aug. 30. 21:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Na ,várj...akkor most a "sárgákra" érted azt ,hogy ázsiai ,vagy az arabokra is...stb?
2016. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azokra, akik Ázsia területéről származnak etnikailag. Kínaiaik, Indiaiak, Japánok stb.
2016. aug. 30. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja ,akkor én is ázsiai vagyok és pont nem érdekel ,hogy a párom milyen rasszból származik.


Ennyi.

2016. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek elég sok kínait és vietnámit,amit ezek alapján tapasztalatam-

a kínaik nem beszélnek magyarokkal,csak annyit amennyi elengedhetetlen,ezért náluk kb elképzelhetetlen az ilyesmi.

a vietnámiak már sokkal nyitottabbak,de ehhez van egy sztorim.

haverom nagyon oda volt egy vietnámi kiscsajért 17-18 lehetett és tényleg nagyon szép volt,a srác ismerte a családot is.

aztán elhívta randizni a lány igent mondott,de közben dumált kicsit a muterjával is,ő pedig mondta neki,hogy menjen át vacsorázni.

át is ment nagy boldogan,kajáltak és utána közölte a muter,hogy nem járhatnak,mert hogy nem vietnámi.

ettől függetlenül ők azért nyitottabbak a kevert kapcsolatokra,ha biztosítod a család előtt,hogy sikeres jómódú ember vagy,akkor kb megveheted a beleegyezésüket.

2016. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!