Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy hányingerem...

Normális, hogy hányingerem van minden olyan embertől aki jól néz ki vagy sikeres és emiatt másokkal is érzékelteti az önbizalmát?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy szinte mindenkit utálok. Jó, a szüleimet nem, mert rájuk vagyok utalva (23 vagyok) és ők neveltek fel, de akárkit látok, szó szerint rosszul vagyok tőle. Ezeknek a motiváció idézetes/videós baromságoknak köszönhetően manapság már boldog-boldogtalan is elhiszi, hogy ő a világ közepe, ő sz**ta a spanyol viaszt és rajta kívül nem létezik más ember. Szerintem nagy részben ezeknek is köszönhető, hogy ma már több empátia nélküli, érzéketlen ember van, mint korábban bármikor. De ha ehhez még jó külső és sikeres élet is társul az illető részéről az aztán a gyilkos kombináció. Rengeteg olyan embert látok nap, mint nap, aki az önbizalmától szinte majd kiugrik a bőréből és a Föld felett lebeg 2 méterrel. Ilyenek például a csinos/nagymellű/egyetemista lányok, a magas/magamutogató exhibicionista kondis ürgék, a karrierista 30-as nők és vállalkozó palik, a 12 éves kislányok, akik már 2 kiló sminkkel és miniszoknyában nyávognak a bevásárlóközpontban stb. Mindenki azt hiszi, hogy ő a megtestesült próféta. Emiatt már az emberek 98%-át zsigerből utálom. A legjobban attól a sok nárcisztikus egyéntől vagyok kiakadva, akik magukról 600 fotót készítenek nap, mint nap, meg muszáj a közösségi oldalukon megosztani a néhány hónapos csecsemővel együtt készült fotót vagy valami ostoba megkoreografált pózerkedést, amire jön a 400 lájk meg a "Te vagy a leggyönyörűbb a Földön" jellegű kommentek. Oké, hogy azt fogjátok mondani, lépjek ki az online térből, de a való életben is mindenhol ezt látom. Okostojások klónhadserege és nekem miattuk kell mindig kiállnom az igazamért.

2017. jún. 17. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Azért zavarnak ők téged, mert te neked önbizalomhiányod van (ezek alapján ez nagyon erősen utal erre). Ezért mindig mikor látsz olyat aki boldog, önbizalma van, te negatívat élsz át mivel te nem vagy ilyen.

Persze lehet hogy azt mondod van önbizalmad, de az nem valódi, csak elhiteted magaddal hogy van, de tudatalatt nincs önbizalmad.

Nem normális. A normális az, ha nincs hatással rád a többi ember élete, személyisége.

És sok marhaságot is írtál, az emberek nagyrészének semmi önbizalma nincs.

12 éves lányok 2 kiló sminkkel járnak, miért? Mert nem hiszik el magukról hogy szépek, és azt hiszik ettől megkívánják őket, ezért is vannak miniszoknyában is, mert hamár a személyiségük rossz, a testükkel próbálják ezt kompenzálni a külvilág felé.

Ami ezeknek van, az nem önbizalom, csak egy nagy rakás fos, elvennéd tőlük azt amijük van összetörnének lelkileg, mert minden önbizalmuk csak a külsős dolgok miatt van.

A nárcisztikus emberek is tudatalatt önbizalomhiányosak. Szerinted miért osztanak meg annyi képet, pózolgatnak, filterezgetnek ezerrel? Mert amúgy nem szépek, és ezt ők is tudják, és rettentően kell nekik a kommentekben a megerősítés, és az egymás nyalása oda vissza megy, ezért csinálják.

Nagyon nagyon kevés olyan ember van, akinek valódi önbizalma van, akinek ha nincs semmije és egy csöves, akkor sem tekinti saját magát rosszabbnak másoknál.

Utáld csak őket, nyugodtan, magadat szopatod ezerrel ezzel, magadnak okozod a stresszt, csak saját magadat kínzod, ahelyett hogy boldog lehetnél, és a jót keresnéd a másikban. Én is full gyökerekkel beszélek egész nap, mégis elfogadom őket így ahogy vannak és szórakozok velük, nem hisztizek amiért ilyen segghülyék, mert azzal csak magamat szivatnám.

2017. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!


Nem, nem normális. Legbetegebb a hozzáállásodban, h ilyen kicsinyes, jelentéktelen, felszínes, értéktelen dolgok egyáltalán elérik az ingerküszöbödet.


Szép napot!


R

2017. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A boldog élet alapfeltétele ,hogy megtanuld magasról leszarni ezeket az embereket és tevékenységüket.
2017. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hallod, végre van egy normális ember! Én is detto, ugyanígy vagyok. A külső, a pénz, a kutyák, vagy macskák, a lájkok, a csücsöri, a mindennap megosztok magamról egy képet, hogy itt nyaraltam, a fogyatékos tizenéves tinik tégla telokkal, kutyafüllel szelfizgetnek, a sok elmebeteg kamasztól a fazonra nyírt szakálukkal, meg az ecsetfejükkel! A megosztok egy képet és ha valakinek nem teszik akkor ők az irigyeim, az ilyen degenerált hulladék embrektől kapok én is agyfszt. És az a baj, hogy ma már szinte mindenki ilyen lett! Ez javarészt mind a médiának, az internetnek, a feministáknak, meg a katonaság eltörlése, okozta! Túl jó dolguk van egyes emberkéknek és kínjukban már nem tudják hogyan játszk a p.j.kat!
2017. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként meg az első, második, kommentelőnek nincs igaza! Ez nem arról szól, hogy nekem, vagy másnak nincs önbizalma. Igenis van! Csak valaki egy egészséges önbizalommal lett megáldva, és vannak, akik arrcal nem férnek be az ajtón. És teljesen igazat adok a kérdezőnek, mert erről szól a mai világ! Hogy mennyi pénzed van, mennyire vagy sikeres, és ha ez mind megvan, akkor hogyan lehet minnél jobban vagánykodni a facen stb. Az instagrammnak is mi értelme van? A világon semmi, csupán ez is egy módja annak, hogy valaki mégjobban tegye magát és várja az elismerésekt! A facen is a lájkok, a bmw-s megosztások mind mind csak a nagyképűségről meg arról szólnak, hogy igen én király vagyok! A többi ember, meg hozzám képest semmi, holott k.vra nem ezek teszik az embert értékes emberré!
2017. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az internetes dolgok alapján megpróbálok nem elitélni embereket. A valóságban viszont a két végletet utálom. Azt sem tudom elviselni mikor valaki a semmire fújja fel a mellét és az önbizalom már egy beképzelt állapotba megy át. De ez a kissebb probléma, ugyanis mivel valódi tartalom nincs az illető mögött, így addig tart mint egy vékony vászon ami téglamintásra lett lefestve.

Ami számomra irritálóbb az a másik véglet. Aki úgy gondolja magáról hogy ő semmit sem ér és ezen nem is szeretne változtatni. Egyszerűen kerülöm az ilyen embereket. Hosszútávon a környezetüket is lehúzzák.

Azok viszont akik nagy magabiztossággal lettek megáldva, de ezt nem mások lenézéséből vagy hazugságokból nyerik, sőt még a kiállásukkal segítenek is másoknak is hasonlóan viselkedni, azokat csodálom. Nem olyan könnyű az.

2018. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!