Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alábbi kettőből mely nők...

Az alábbi kettőből mely nők vannak nagyobb számban?

Figyelt kérdés

Azok a 30, 40 (45?) éves nők, akik egyedülállóak és "leinfantilisezik" a próbálkozó 32-35 éves fiatalos férfiakat, vagy azok, akik (persze ha a "fiúcska" valóban szerelmet és nem csak holmi együttléteket akar) miután megbizonyosodtak a másik szándékairól, belemennének egy mindenhol és mindenhogy felvállalt párkapcsolatba?


Ha utóbbi, akkor hogy lehet ezt (a komoly (és nem lenéző) szándékot) megállapítani eme hölgyekről?



2017. ápr. 3. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Ha egy 40 körüli vagy fölötti nö egy 30 évessel kezd, az gyakorlatilag csak szex lehet, más közös nem igazán van köztük, mert teljesen más korosztály, más célokkal és más élettapasztalattal.


Ezer közül egy eset lehet, amikor véletlen a nö sokkal éretlenebb, a fiú meg éretteb a koránál, és emiatt tartós kapcsolattal lehet számolni.

2017. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor - szerinted - a 20-25 éves lány és 32-35 éves férfiú kapcsolata sokkal életszerűbb, természetesebb? Legyen így!
2017. ápr. 3. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Igen ez életszerübb és gyakoribb felállás.
2017. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Hááát ez az idősebb pasi-fiatalabb nő sem életszerű a valóságban, átlagemberek között.

Testvérem most szakított a nála 15 évvel idősebb barátjával (tesóm 30 éves lesz), több olyan fiatalabb lány ismerősöm is van, akik ideig óráig izgalmasnak találták az idősebb fickókat, de aztán megunták, kijöttek ott is a generációs különbségek.

2017. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ja, ugyanezt tapasztaltam fordított felállásról is. Nagyon ritkán működik jól egy ilyen dolog.
2017. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tesódnál és barátnőinél pontosan mik voltak ezek a tragikus, szakításhoz vezető problémák?


Szerintem ezeknek valóban durva különbözőségeknek kellett lenniük, ha a lehető legrosszabbhoz, szakításhoz vezettek! Szinte bele se merek gondolni...


Itt egy halom ember írja folyvást, hogy valamely rokona(i) 10-15 év korkülönbsséggel (a férfi javára) boldogan élnek a mai napig...

2017. ápr. 3. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Én nem ismerek sok olyan kapcsolatot ahol nagy korkülönbséggel működne a dolog..mindegy h nő vagy férfi az idősebb..max +- 10 év amin belül tényleg működik..sajnos..

Azok a 30, 40 (45?) éves nők, akik egyedülállóak és "leinfantilisezik" a próbálkozó 32-35 éves fiatalos férfiakat

Amit meg írtál nem tudom értelmezni mert egy 30 éves nő miért nem jöhetne össze egy 32 évessel?? vagy egy 40 éves egy 35 évessel..jóformán ugyan az a kor..nincs sok különbség..

természetesen más egy 45 éves nő és egy 32 éves férfi kapcsolata..

Amúgy miért írtad ki a kérdést ha azt tartod természetesnek ha a férfi az idősebb?

A kérdésre korrekt választ úgy sem kapsz mert minden kapcsolat egyedi..

2017. ápr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, jól írtad, például 33 éves ipse és 42 éves nő.


Tőled is azt kérdem: mi fér még bele egy "tizesbe" és mi az ami már szerinted (és a többiek szerint) is sok(k)?


Ami miatt kiírtam a kérdést az az, hogy sokan írták 30-35 éves férfi és (már/még) egyedülálló 40-44 éves hölgy esetén az idősebb partner "nem tudná emberszámba/komolyan venni" a fiatalabb partnert.


Szóba se állna holmi éretlen "kisfiúcskával".


(Pedig egy csomó helyen azt olvasom: manapság tele a világ fiatalabb partnerre vágyó negyven körüli (érett/tapasztalt) nőkkel.)

2017. ápr. 4. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 év nem sok még belefér mert sokszor nem is látszik vagy érződik..15-20 már igen, de ez is a szereplőktől függ. Vannak olyan párok ahol nem gond. Ne agyalj ezen, hanem ha jön egy nő aki tetszik akkor szeresd..ha ő infantilisnek néz egy felnőtt 30-as férfit akkor az az ő baja..én nem tenném..
2017. ápr. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!