Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mutatja azt valaki,...

Miért mutatja azt valaki, hogy érzéketlen és kemény ha közben ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Van egy női ismerösöm. Aki a munkahelyén egy jégtömb. Érzéketlen, kemény, hűvös.

Semmi érzés, empátia.

Ezért őt elég sokan utánják. Viszont volt szerencsém megismerni a magánéletben ami nála nagyon ritka, mert ugye ilyen. És mivel beengedett megtudtam, megismertem, hogy ő valójában nem is ilyen. Ez csak a látszat. Ő nagyon kedves és empatikus. Be is vallja, hogy a látszat miatt ilyen kemény. De miért?? Miert ilyen vajon? Ő se tudja..


2017. jún. 19. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyik ismerősöm addig volt ilyen, amíg nem lett párja, akivel rajongásig szeretik, imádják egymást. Valószínűleg szeretethiánya volt, de azóta kenyérre lehet kenni.
2017. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet neki is szeretethiánya van
2017. jún. 19. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm ilyen, azért mert sokat bántották és visszaéltek az érzéseivel. Van barátja, ő továbbra is tartja a falakat, nem lehet "kenyérre kenni". Szerintem aki komolyan sérül, az ilyen marad élete végéig.
2017. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont annak örülök, hogy a kérdező nem zárkózott el tőle és nem ítélte el zsigerből az adott nőt.
2017. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el. Voltak vele gondjaim tavaly de tudtam, hogy van egy másik oldala is. Szerencsére meg ismerhettem. Sajnálom, hogy ő ilyen, de legalább tudom, hogy mennyire más a magán életben.
2017. jún. 19. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg negatív tapasztalatai vannak az emberekkel kapcsolatban munkahelyen,ezért a keménységgel védi magát.
2017. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogy lehet rajta segíteni?

Odafigyelés? Törődéssel?

2017. jún. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!