Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata volnék?

Pszichopata volnék?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal megismerkedtem pár napja. Azt hittem ő a tökéletes számomra, szerelmes lettem belé teljesen. Minden belső tuéajdonsága pont olyan volt amilyet szerettem volna, és megjelenése is szép volt. Ma viszont bevallotta, hogy mással is ismerkedik, és a másikkal komolyabbra fordult a kapcsolat. Tőle békésen elköszöntem, de engem továbbra is mar a dolog. Nem tudom feldolgozni. A tökéletes lány, akivel azt hittem hogy közös a szimpátia, otthagyott engem. És most teljesen elöntött a düh, könnyeket eresztettem, a fákat verdesem, már vérzik az öklöm. Pár nap alatt tudom hogy elmúlik, de jelenleg csak ő jár az eszemben és magamat hibáztatom ezért. Olyan lány volt akit kétlem hogy valaha is találok másikat. Ez valami mentális betegség most ami jelentkezik nálam?

Utálom magamat amiért képes voltam kicsúszni a kezeim közül. Öngyilkos nem leszek, de úgy érzem valahogy meg kell büntetnem magamat ezért. Elmentem az erdőbe hogy lenyugodjak, de csak mégjobban felhergeltem magam. Most hogy így belegondolok, jobb is hogy nem engem választott, ha ilyen vagyok. Bár őt sose lettem volna képes bántani. Inkább magamat.



2017. jún. 19. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben leírtak pontosan az igazolják hogy nem vagy pszichopata, de ezek szerint fogalmad nincs róla hogy mit jelent ez a szó.
2017. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

nem.

inkább kezdő vagy.

a csajok felcsípése és megdugása olyan mint egy 12 menetes boxmeccs.

téged most kiütött az első menetben.

nekem volt olyan,hogy vagy 3x is ugyanígy visszautasított a csaj mire sikerült kiderítenem,hogy mitől jön le végre a bugyija.

tehát ebből azt a következtetést érdemes levonnod,hogy az alkalmazott taktikád,vagy a taktikád hiánya ennél a csajnál nem jött be.

de lehet hogy egy másik megközelítés meg bejönne neki.

szóval a játszmádban keresd a hibát,a csajra visszatérhetsz később,több rutinnal.


az viszont profi volt a részedről,hogy nem duzzogtál,meg nem miérteztél,hanem oké szia.

mert így nem zártál le semmit,nem alázkodtál és a későbbiekben újraindíthatóvá tetted a játszmát.

2017. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A pszihopatáknak nincsenek érzéseim.

Te most jelenleg: szerelmes, dühös, önérzetben megrengetett, féltékeny, haragos és önhibáztató vagy. Ja, és tájékozatlan...

2017. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
szerintem igyál valmi erőset... én nem hiszek a szerelembe.. légy te is racionális, hidd el megéri ;-)
2017. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy csalódtál magadban. Úgy érzed nem vagy elég jó. Szerintem minden pasival megesett már. Azért ki ne nyírd magad. Az idő mindent megold.
2017. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ferfinak erzed magad komam, akkor felkotod a gatyadat, es harcolsz a csajert!!!Ennyi..Probald meg megszerezni!Ha vegkepp nem megy, akkor lepj tovabb...Idealizaltad a lanyt, azt hiszed, hogy full tokeletes, de hidd el, ha jartok, elmulik a rozsaszin kod, es mar latod a hibakat is..Nincs tokeletes ember...Szoval arra celzok ezzel, hogy majd jon mas "tokeletes csaj", aki irant ezt fogod erezni...ha o nem jon ossze
2017. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy pszichopata.


Kezd újra mással.

Fogadd el, hogy ez sikertelen volt, hagyj időt, hogy feldolgozd.

Hisztit és féltékenységet kizárva.

Az utóbbi nem gyógyítható.


Csak relatívan.

2017. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam tisztában a szó jelentésében, ezért a félreértelmezés. Ami miatt ezt hittem, az azért volt, mert az amúgy békés természetem ellenére, most elvesztettem az önkontrollt, és ez "megijesztett" mert nem rám vall.
2017. jún. 19. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
ÖLD MEG ŐKET, TÉPD ŐKET SZANASZÉT KIS DARABOKRA ÉS ADD ODA A KUTYÁDNAK /KAPPA/
2017. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!