Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyen nincs semmi...

Ha a munkahelyen nincs semmi elvégeznivalótok 1-2 óráig, olyankor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Irodai munkáról van szó. Ne értsetek félre, nem munkakerülő vagyok, csak gyorsan végzem el a munkám, úgy, hogy még önellenőrzést is tartok.

Nyilvánosan nem "unatkozhatok" a főnök előtt, lassabban végezni meg nem tudom a munkám.


A kérdés adott.


Köszi :)

19L



2016. nov. 11. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egy szerencsés helyzet, nálunk hónapok óta hajtás van és csúszunk, pedig alapvetően én is hasonló vagyok, mint te, csak ez most nem az az időszak. Akkor tudunk kiszállni egy kis időre az ebédszüneten kívül, amikor bedöglik a hálózat vagy elmegy az áram. Olyankor csináljuk azt, amire a hajtás miatt nem jutott idő. Ha az sincs, akkor beszélgetünk.
2016. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

én is írtam ki ilyen témájú kérdést, mert én is sokat unatkozok melóhelyen.

ha van neted akkor netezz, olvasgass. amúgy nekem is nehezemre esik lassan dolgozni,ha van dolgom gyors megcsinálom, de volt kollégáim akik ravaszkodtak azok elhúzták a legkisebb munkát is és úgy tünt, hogy ők egésznap dolgoznak, közben meg csak úgy tettek.

viszont ha kérsz munkát, mert végeztél akkor meg te nem jársz jól, mert a főnök fog még jobban megterhelni és ugyanazért a pénzért.

kicsit "sumákolni viszont belefér. én angolozok napközben.

2016. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Féltem a támadó válaszoktól, de örülök neki, hogy nem értelmeztétek félre a kérdésem, szóval köszi a kommenteket.


A baj csak az, hogy internetezni nem lehet (tudnék, csak pont mindenki rálát a monitoromra), ha pedig a telefonomat nyomkodom az elég gáz és feltűnő is.

2016. nov. 11. 15:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ne végezd el gyorsan a munkát, mert 1x vissza fog nyalni a fagyi és 1,5x annyi munkát kell majd végezned mint a többieknek.. természetesen a fizetésed nem fog változni!


Tanulj meg lassabban dolgozni.

2016. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam olyan munkahelyen, ahol napokat malmoztunk, mert más részlegektől vártunk információt, és nem tudtak nekünk semmi feladatot adni. Nem vették rossz néven, hogy nem dolgozunk, hiszen tudták, miért nem, készenlétben voltunk folyamatosan, és amikor jött a teendő, természetesen azzal foglalkoztunk. Az üres órákban jobb híján zenét hallgattunk, filmet néztünk youtube-on, vagy olvastunk.

Viszont ha folyamatos a munka, nem árt, ha a többiek tanácsát megfogadod, és jobban elosztod a munkát, ha hamar végzel, később visszaüthet, ha gyorsan dolgozol. Tudom, most jólesik a jól végzett munka öröme, esetleg az elismerés, de hajlamosak a vezetők emiatt esetleg később túlterhelni, aztán alig látsz majd ki a feladatokból, és azt veszed észre, hogy kiégtél.

2016. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm, majd megpróbálok lassítani.
2016. nov. 11. 15:37
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia nálunk több óráról volt szó hogy nem csináltunk semmit de amit kellett normálisan el volt végezve össze dolgoztunk 3 de ezt felbontották nem bírták nézni idegekkel hogy normálisan el van végezve minden .Az a cím szó keress keveset és szakadjál bele a munkába !!
2016. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia, nem kell lassabban dolgoznod, ez butaság lenne.


Elkezded csinálni a feladatodat és ha úgy érzed, hogy végeztél, akkor ezt jelzed a felettesednek. Ha nem tud feladatot adni akkor lényegében "leokézta" hogy netezzél csak. Nálunk is tök nyugodtan netezik mindenki ha nincs feladat, kit érdekel, hogy ki lát rá a monitorra.

2016. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ha így is kellemetlenül éreznéd magad, akkor vigyél be pdf-en könyveket, aztán olvasd azt, az még munkának is tűnhet. Én is kiolvastam már így több könyvet apránként.
2016. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ez a PDF-es olvasás nagyon jó ötletnek tűnik, köszönöm :) Ez még talán a kollégák szemét sem szúrná, akik egész nap szenvednek a munkájukkal.

Köszönöm!

Ha valakinek eszébe jut még valami, azt írja le nyugodtan :)

2016. nov. 12. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!