Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munka hogy...

Létezik olyan munka hogy valakinek pénzt adol hogy lefotózhasd magaddal az illetőt és közös fényképeket csináltok?

Figyelt kérdés
Mondjuk szép hölgyekel megegyezek hogy pénzért csináluk róluk közös fotót mondjuk egy kávézóban velem és kifizetem nekik?

#fotózás #fotómodelek
2016. dec. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Előtte, azért "füröggyé" le!
2016. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

[link]

2016. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam róla.


De könyörgöm. ADOL? :DDD

2016. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell a Facebookodra, menőzni? De utána? Meg fogják kérdezni, hogy ki az a szép csaj, erre te előadsz egy mesét... és azután? Gondold tovább, mert nagyon kínos lesz belezavarodni a hazugságokba.
2016. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Enyi fogyatékost hogy reagál egy ilyen vicces kérdésre amit a haveroknak írtam ki viccből, fogyatékosok vagytok oszt még azt hiszitek okosak vagytok minden szavatok fogyatékosságotok jellemzi.
2016. dec. 25. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyi? vicces? oszt?


Oszt akkó' mirű peszész, palytás?

2016. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!