Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire kizáró ok nálatok,...

Ez mennyire kizáró ok nálatok, lányok? 20/F

Figyelt kérdés

Ha nem szeretnél novellát olvasni, tekerj a végére.


ielőtt bárki azt gondolná, nem sajnáltatni vagy tanácsot kérni jöttem, csak egy egyszerű felmérést szeretnék végezni :)

Nem rég töltöttem a huszadik életévemet, és még soha nem volt senkim, ergó szűz vagyok. Az egész gyerekkorom rá ment a szüleim válására, így nem is foglalkoztam különösebben a kapcsolatok kialakításával. Aki pedig közeledni próbált akkoriban, gondolkodás nélkül elutasítottam. Később elköltöztünk, rendeződtek a családi problémák, viszont a környéken egy ismerősöm sincs, ami megnehezíti az új kapcsolatok kialakítását. Vannak barátaim, akikkel ritkán el szoktam járni szórakozni, de ők 50 km-el arrébb laknak, így tényleg csak ritkán tudunk találkozni. Nem mondanám magam csúnyának, legalábbis az eddigi tapasztalatok alapján arra következtetek, hogy nem vagyok az. Eddig akárkivel, akármilyen lánnyal beszéltem, mind meglepődtek, mikor megtudták, hogy nincs, és nem is volt senkim. Volt amelyik felhozta, hogy "a barátnőd/feleséged biztos örülhet", majd ezután kellett szembesülnie a ténnyel, hogy még nem volt dolgom senkivel. Voltak már próbálkozások bevágódni nálam, például a húgom osztálytársa, de egy 15 évessel nem szívesen alakítanék ki kapcsolatot. Főleg, hogy én dolgozó ember vagyok, ő pedig csak most kezdte a középiskolát. Ott volt még a volt osztálytársam, akivel egy munkahelyen dolgozunk, de én nem érzem, hogy bármi is lehetne köztünk. Igazából "azon" kívül másra nem igazán tudnám használni, mivel teljesen különbözünk. Olyanok vagyunk, mint a tűz és a víz :D Szóval nálam ő is ment a levesbe, pedig elég csinos lány lett belőle, mióta nem láttam. Csak azért, hogy megdugjak valakit, nem fogok kapcsolatot kialakítani vele. Alapvetően önző ember vagyok, de egyben empatikus is. Ha kihasználnék valakit a céljaim elérése érdekében, az valószínűleg kihatna a jövőjére. Egy apró dolog is elég ahhoz, hogy valaki 360 fokos fordulatot vegyen. Gondolkoztam rajta, hogy prostihoz megyek, az a legegyszerűbb, de az meg olyan izé... Bonyolult helyzet, örökké meg nem szeretnék várni a dologgal. A szüzesség nem egy antik szobor, amit meg kell őrizni az idők végezetéig, és nem is célom.


Szóval a lényeg: Egy huszonéves szűz mennyire kizáró ok nálatok lányok/nők? :)



2017. jún. 23. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a novellát, de nem kizáró ok. 20l
2017. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.
2017. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A végére tekertem :)

Nem kizáró ok.

2017. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A baratom is ennyi volt amikor osszejottunk, es meg szuz volt. Megrontottam, na es? :D
2017. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem baj. Izgi 😊😜
2017. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kicsit megleptek a válaszok. Akkor mégsem vagyok annyira lemaradva, és öreg, mint gondoltam. Köszönöm mindenkinek a válaszokat :D Aki gondolja, még nyugodtan leírhatja a gondolatait. Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.
2017. jún. 23. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és 27 éves koromig nem volt senkim. Nem lenne kizáró ok. Viszont a prostizás kizáró lenne, mert egy emberi test nem megvásárolható áru. Már az gáz, hogy eszedbe jutott.
2017. jún. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok. Sőt izgi is valamilyen szinten. :D

A prostizást én se díjaznám, de ha egy sima szexkapcsolatod lett volna egy 15 évessel az még belefér.

2017. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nem egy olyan dolog, amit a jövőben mások orrára kötnék. Amíg nem említem meg, nem gáz. Bár én amúgy sem érzem annak. Egész egyszerűen csak nem érzem szükségét annak, hogy minden nővel kapcsolatot alakítsak, akivel összetűzésbe keveredek. Bizonytalan kapcsolatokba nem szívesen mennék bele, mert biztos, hogy 2 hét után dobnám őket. Megöregszem, mire olyan nőt találok, aki megfelel. Nekem alapvetően az intelligens nők tetszenek, a külsőt sok esetben figyelembe sem veszem.
2017. jún. 24. 10:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Azert az intelligens nok sem olyan ritkak, hogy emiatt ne talalj senkit.
2017. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!