Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők ti be szoktátok...

Lányok/nők ti be szoktátok ismerni, ha egy másik nő szebb nálatok?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor zavar?

2016. ápr. 9. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg tudom mondani, hogy hozzám képest ki szebb. Zavarni csak akkor szokott, magyarán csak akkor irigykedem, ha a lány bájosan, természetesen szép, valamiért ha ilyen kicicomázott kirakatbaba akkor inkább szánalmat érzek iránta.
2016. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
74%
Igen, természetesen, éppen úgy, ahogy a férfiak is be szokták ismerni, ha egy másik férfi okosabb náluk. :)
2016. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, be szoktam.

hogy zavar-e? attól függ. van, aki szimpatikus, van, aki nem. személytől függ.

2016. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most minek hülyíteném magam? Meg amúgy ez szerintem nagyon relatív, valaki rám se néz, valakinek meg én vagyok a végzet asszonya. Nem szoktam letagadni magam előtt, ha én szebbnek látok valakit magamnál.
2016. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is van szemem. Általában akkor zavar, ha kedves természet párosul hozzá.
2016. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ( van tükröm és önkritikám)
2016. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Tudatában vagyok a rondaságomnak, természetes, hogy elismerem, ha valaki szép. Nem zavar, de azért pukkadjon meg egy kicsit :) *szokványos női hiszti*
2016. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavarni az szokott, amikor tökéletes bőre van, főleg ha semmit nem is tesz érte kb - én meg akármit csinálok, az enyém ronda sajnos. :/ Egyebekben elégedett vagyok a saját külsőmmel is, szóval nem irigykedek, ettől persze még nem hiszem, hogy mindenkinél szebb lennék, szemem van nekem is. A szépség meg relatív, akire én azt mondom, hogy húúúú milyen szép, más szerint meg nem is. :D
2016. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Azt nem mondanám, hogy kifejezetten zavar, de irigykedni néha szoktam (főleg akkor, ha tudom, hogy ugyanannyit tesz meg ápoltságért és a testéért, bőréért, mint én, vagy sokkal kevesebbet, és mégis sokkal szebb).
2016. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy nézek ki, és az se, hogy más hogyan. A szépség meg relatív, ezért nem értelmezhető a kérdésed. Aki fiatal, az általában szép is valakinek, bár még az idősebbek közt is van, aki sokáig vonzó. Hogy irigyelem-e mások fiatalságát? Nem.
2020. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!