Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nálatok is előfordult...

Lányok, nálatok is előfordult már, hogy pl. társaságban találkoztatok egy pasival, és éreztétek a pillantásában a gyűlöletet, holott nem is mondtatok/ tettetek semmit, ami sértődésre adna okot?

Figyelt kérdés

Én többször is találkoztam ezzel a jelenséggel egymástól független személyektől, és nem értem, miért van ez. Én udvariasan viselkedtem. Fennhéjázó sem vagyok, (nincs is mire, egy átlagos lány vagyok) talán kissé távolságtartó, de ez nem ok a gyűlöletteljes pillantásra.

Lányok, találkoztatok ti is hasonló helyzettel életetek során? Vajon miért lehet ez? Fiúk is írhatnak, hogy ők miért éreznének negatívan/gyűlöletet egy alig ismert lány iránt.



2017. márc. 19. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtől függetlenül szoktam érezni így. Sokszor van olyan hogy valakinek alapból nem vagy szimpatikus vagy olyanokat hallott rólad hogy már egyből negatív érzései vannak ahogy meglát. Ez mindenkivel előfordul.
2017. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Van barátod?

Nekem az elmúlt három évem két sz.r kapcsolatra ment el,utólag olyan lányokkal össze se jönnék. Magányos vagyok,mert nincs lány,akivel össze tudnék jönni,pedig nagyon szeretnék szerelmes lenni.

Amelyik lány kicsit is szimpatikus "olyan" értelemben, és van barátja,én kb.pont így reagálnék. Nem azért,mert bármi rosszat tett,hanem mert hogy mondjam...irigy vagyok. Sok lánynak többet tudnék adni,mint a mai srácok nagy többsége, és ezeknek a lányoknak nem tudom bizonyítani.

Ez az én esetem,más srácról nem tudok nyilatkozni.

2017. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# Ezek érthető okok, köszi.

2# nem tudják, hogy van-e barátom, vagy sem, hiszen kb akkor találkoztam velük először. Bár az általad említett fusztráció is lehet egy logikus magyarázat.

Mindenkinek ment a zöld. Aki gondolja, írhat még.

2017. márc. 19. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

"Sok lánynak többet tudnék adni,mint a mai srácok nagy többsége"


Ah, úgy megforgattam a szemem, hogy kiakadt. Ezt a süket dumát.

2017. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ff-i vagyok de hasonló reakció egy másik ff-itól inkább bók.

mert a nézésével kifejezi,hogy valami baja van,de túl csicska ahhoz,hogy szóval vagy tettel is jelezze,vagyis tart tőlem.


ami számomra érthetetlen a nőknél testbeszédben hogy mi ez?

jön velem szembe,rám néz én megérzem és visszanézek,erre összeszorítja a száját és lesüti a szemét.

nah?

2017. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#4: Tán te is közéjük tartozol?

Csak tisztában vagyok a saját tulajdonságaimmal, na meg sokakéval is....

2017. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozok sehova, csak utálom a tökéletes kis mártírkákat.
2017. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!