Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is feltek attol hogy...

Ti is feltek attol hogy milyen modon fogtok majd meghalni? Hogy vajon fajdalmas halal lesz e vagy fajdalommentes?

Figyelt kérdés
en felek az hogy mi lesz a halal utan mar nem is erdekel csak az milyen modon fogok meghalni, betegseg, baleset, gyilkossag, szivroham, nem lehet tudni

2017. jún. 23. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sose gondolok rá.
2017. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Időnként mindenkinek eszébe jut, de nem kell vele túl sokat foglalkozni.
2017. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen sokat gondolok rá sajnos.olyan furcsa az élet hogy senki se tudhatja hogy hogy fog meghalni.és mi lesz az után olyan a halál mint amikor alszunk mert az jó.olyanokon gondolkodok hogy milyen ciki az ha az utcán halsz meg mindenki téged néz vagy az amikor fekszel a hullaégetőben.és mért nem tud arról semmit a tudomány hogy mi van a halál után?
2017. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ezt mind egyedül kell végig csinálnod??? Ugyértem egyedül halsz meg egyedül folytatod utadat nem fogunk találkozni a szeretteinkkel?
2017. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell azon töprengeni, hogy milyen lesz a halál után, mert semmilyen. Úgy képzeljétek el, hogy pont annyira fogtok tudni magatokról, és a világról, mint születésetek előtt. Azaz semennyire. Semmi sem lesz. Sőt még A SEMMI sem!
2017. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
5. Átélted már, hogy ezt tudod?
2017. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én igazából pont ettől félek a legjobban, hogy semmi nem lesz utána, egyszerűen csak megszűnünk létezni..Mármint olyan rossz belegondolni szerintem, hogy mennyi mindent átéltem eddig, megismertem pár kedves embert, akiket szeretek, sikereket értem el, erre ha most véletlenül pont meghalnék, csak úgy eltűnne minden emlékem ezekről, mintha semmi jelentőségük nem lenne..

Amíg ezt megfogalmaztam, még a maradék életkedvem is elment XDD

Amúgy kicsit én is félek magától a halálom körülményeitől, én azt szeretném, ha valami...értelmes halált halnék xD Nem valami idióta baleset okozná pl., amit amúgy könnyen kivédhettem volna. Pár napja amúgy halálfélelmem volt, mert megcsípett egy darázs és ezelőtt soha nem csípett még meg egy se és nem tudtam, hogy allergiás vagyok-e rájuk vagy sem xd És az egyik testvérem meg allergiás a méhcsípésre meg gondolom a darázscsípésre is és elkezdtem gondolkodni, hogy akkor lehet, örökletes és én is az vagyok és milyen szánalmas lenne már, ha 19 évesen meghalnék, mert megcsípett egy szaros kis rovar :"D De szerencsére még élek, szóval az már valószínű, hogy nem egy darázscsípés okozza majd a vesztem xd

2017. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én inkább attól félek, hogy mit tudok kihozni az életemből. Vágod; hogy egyedül leszek-e a halálos ágyamon, és nem lesz aki eltemessen és sirasson. A többi tökmindegy, személy szerint a túlvilágot nem tartom valószínűnek, szóval amiatt nem fáj a fejem, és bár nem akarok fájdalmas halált, nem is rettent meg annyira a gondolat, mint az, hogy még életemben történik velem valami fájdalmas, amivel együtt kell élnem.

Szóval összegezve: számomra (jelenleg) az élet ijesztőbb/izgalmasabb, mint a halál, mert a halál megszünteti a létezésemet, akkor meg már nem tudsz sopánkodni azon, hogy halott vagy, ha már nem létezel.

2017. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!