Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üresnek érzem magam boldognak...

Dominik.ballo kérdése:

Üresnek érzem magam boldognak kéne lennem de még is sokszor csak úgy rámtör egy fájdalmas érzés már már sírni van kedvem ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mitõl van az hogy sokszor hirtelen rám tör egy fájdalmas érzés egy üresség érzet boldognak kéne lennem sokszor tényleg olyan mintha már az is lennég mosolygok meg minden de bellül annyi minden kavarog bennem és ha rákérdeznének hogy boldog vagyok e azt mondanám hogy az vagyok hogy ne aggódjon de el is mennék nehogy elõtte elsírjam magam mert tudom hogy nem vagyok az de bármennyire fáj bármennyire igyekszem ha ezt elkéne mondanom szemtõl szembe vagy ha ezt ki kéne fejeznem akkor mintha gombóc lenne a torkomon nem megy csak így írásban... mit csináljak???

#érzelem #kifejezés #üres #kavargás #üresnek #fojtom #szemtõl #boldognak
2015. febr. 24. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is mostanság elég gyakran érzek így.És fogalmam sincs mi váltja ki.Ha gondolod,írj egy privátot.
2015. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:( sajnálom, szomorú vagyok hogy ezt hallom... remélem azért jóra fordulnak a dolgaid... :(
2015. febr. 24. 18:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Hallgass Day-t! Youtube és Day atlantisz album számait kered. Kicsit "depizős" számok, de nagyon sok erőt lehet meríteni belőlük...
2015. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. febr. 24. 19:02
 5/14 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
A legjobb lenne ha kibeszélnéd magadból valakinek.
2015. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom csak tudod nekem nincs ehhez elég erõm mindig megtorpanok és nem tudok el jutni odáig... valahogy mindig attól félek hogy miattam fognak aggódni és fájdalmat okozok ezzel nekik ...
2015. febr. 24. 19:14
 7/14 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Csak ha sokáig magadban tartod és rágódsz rajta, akkor csak rosszabb lesz. Tapasztalatból mondom.
2015. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Renben, beszélek apával , és köszönöm szépen a válaszokat.
2015. febr. 24. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írd le priviben, csak valahogy tényleg add ki magadból, segíthet! :)
2015. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hiányzik az életedből valami fontos, akár szeretet, akár elismerés, akár sikerérzet, akár életcél, stb.


Beszélj egy megbízható személlyel és nézz mélyen magadba, hogy mi az, amit nem találsz.

2015. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!