Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék nem foglalkozni...

Hogy tudnék nem foglalkozni mások véleményével? 14/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindig érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások, és ha rossz véleményen vannak rólam, változtatok. Olyankor nehéz,de mindig változni akarok.


És ma tudatosult bennem ez így rendesen, hogy én szinte a mindig mások miattuk akarok változni. Ez most furán hangzik, de azt hiszem már önmagamat se találom, úgy érzem, elvesztem. Vagy nem is tudom...


És ha valaki már megbánt,mondjuk szavakkal, akkor egyszerre rossz hangulatom lesz, és nem bírok nem ezzel foglalkozni, órákat tudok sírni csak ez miatt, egyszerre magamba zuhanok. És ez így egy napig eltart, de még utánna is, ha meglátom azt a személyt, aki megbántott.


Nem tudom mi van velem...de nagyon durván magamba tudok zuhanni csak pár beszólás miatt.


Hogy tudnék nem foglalkozni mások véleményével? :/


2017. jún. 23. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha valahol hibásan fogalmaztam, illetve a helyesírási hibák miatt is bocsánat.
2017. jún. 23. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:
A te korodban ez még normális. Ahogy majd öregszel, előbb csak azt veszed észre, hogy nem annyira tudnak megbántani mások. Aztán szinte semennyire sem, és végül rájössz, hogy egyáltalán nem kell foglalkozni vele, hogy ki mit mond. De ez időbe telik, évekbe.
2017. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokáig kapod ezeket, előbb-utóbb észreveszed, hogy emberfeletti elvárásoknak kell majd megfelelned, és nálad is el fog jönni az az érzés, hogy nem fog érdekelni az egész, és rájuk hagyod.
2017. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 ével ezelőtt voltam annyi idős, mint most te. Még emlékszem, hogy mennyire függött másoktól a hangulatom, kedvem, és úgy igazából minden. Ez mit szól, az mit szól, pasik mit szólnak, osztálytársak, stb. Idén jött el az a pont, hogy engem már nem érdekel mit szólnak mások, igenis a saját álmaimat és vágyaimat fogom követni és mindent meg fogok tenni, hogy elérjem azokat.

Le kell vetkőzni ezeket a gátlásokat. Nagyon nehéz, sok időbe telik. Ahogy előttem is írták, ez a korral fog majd változni. Minél idősebb leszel, annál könnyebben fog menni.

Próbáld meg azt, hogy kitűzöl magadnak célokat, tervezel és nem foglalkozol mással csak azokkal. Ez eltereli a gondolataidat.

2017. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is szeretném már figyelmen kívül hagyni az emberek véleményeit. Hasonló helyzetben vagyok, néhány különbséggel, pl én csak akkor zuhanok össze ha az, aki rossz véleménnyel van rólam, számomra fontos valamilyen szinten, és én nem akarok változtatni. Én azt szoktam mondani, ilyen vagyok. (Kívéve persze, ha előnyömre válna a változás.) Szerintem ha mielőtt nagyon magadra vennéd a rossz véleményeket, gondolkodj el rajta, mennyire számít az, hogy az az ember mit mond, illetve lehet, hogy oka van, amiért rossz dolgokat mond rólad(lehet ez akár féltékenység is, ez pedig kész bók). Mindenesetre sok sikert a pozitív változás felé!:) 14/l
2017. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak saját magaddal foglalkozz, mindenki más csak hátráltat a személyiségfejlődésben, csak és kizárólag te tudod, hogy neked mi a legjobb, ez legyen mindig a szemed előtt.

Ne hagyd magad befolyásolni ész érvek nélkül.

A logikátlan hülyeségeket meg meg se halld.


Ha már most saját magaddal foglalkozol, magadra koncentrálsz, fejleszted a személyiséged, megismered magad, akkor pár év múlva hálás leszel magadnak, hogy ilyen korán tudatosult benned, hogy csakis saját magaddal foglalkozz.

2017. jún. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idovel kialakul. Egy ido utan eljon az ember eleteben az,amikor nem erdekli mar,hogy masok mit gondolnak rola. Nalam ez 20 eves koromra jott el.
2017. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki itt van még? Esetleg kérdező?
2022. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!