Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok nem foglalkozn...

Miért nem tudok nem foglalkozni mások véleményével? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kijöttem külföldre egy évre, h itt aztán senkit nem ismerek, majd végre merek MAGAM lenni, de itt is folyton azt lesem, h ki mit gondol rólam, és h h viselkedjek...ezen h változtassak?

19L


2010. dec. 10. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó ez a megfelelési kényszer és teljesen felesleges.Mindenkinek megfelelni úgy is képtelenség!Mellesleg úgysem tudhatod meg a teljes igazságot arról,ki miként vélekedik rólad,mert sok a képmutatás.Mások meg tapintatból nem mondják ki a véleményüket.És vannak ravasz emberek,akik azt mondják,amiből előnyük származhat,más meg azt,amiről tudja,hogy hallani szeretnéd.Szóval,bonyolult dolog ez és nem érdemes ezzel foglalkoznod,figyelned.Magadnak akarj megfelelni,az épp elég.
2010. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismertem én is valakit aki ebben szenvedett, de főleg akkor ha sok emberrel volt együtt a munkahelyén, pontosabban ha egy helységben nyomott le napi 8 óra munkát, akkor teljesen ki volt akadva hogy ki mit gondol róla, hogyan végzi a munkáját, mit gondolnak a személyiségéről.

Most nemrégen kiutazott külföldre, mert adott volt neki egy munkalehetőség és azt mondta hogy teljesen megváltozott, mert ott mások az emberek mint itthon, ott a munkát nézik, nem érdekel senkit hogy milyen a személyisége.

Leírtam amit tudtam hozzászólni a kérdéshez.-)

Dolgozol vagy tanulsz külföldön és hol?

L

2010. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!