Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen a nárcisztikus személyis...

Ilyen a nárcisztikus személyiségzavar?

Figyelt kérdés
Volt,egy lány,akit szerettem,úgy tünt,hogy megkedvelt engem. Minden jól alakult,aztán nagyon megváltozott. Nem törődött azzal,hogy mennyire figyelek rá,és hogy mennyire szeretem. És amikor ezt szóvá tettem,akkor azt mondta: "Nem tudok ráérni." De azért facebookon végig aktív volt,és látta az üzenetemet is. Folyamatosan mondogatta,hogy őt soha nem veszíthetem el,és ezzel boldoggá tett. De mégis egy nap,szó nélkül lelépett. Majd megint visszajött, aztán Elkezdte az olyanokat,hogy "Sajnálom." "Hiányzol." Majd ismét lelépett,de vissza nem jött.
2017. jún. 24. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Határozottan nem!


Szimplán gerinctelen a csaj... ígérni minden szépet és jót tudott, de elmondania rendesen, hogy mi is a baja... na, azt már nem.

2017. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez undorító és elkeserítő, hogy vannak emberek, akik így játszanak mások érzelmeivel. Egy percig ne bánd, hogy lelépett!

Aki annyira sem tisztel Téged, hogy elmondja, hogy mit akar, vagy mi a baja, azzal nem érdemes tervezni!

Jah, és lány vagyok, de én nem tennék ilyet valakivel, ha tudom, hogy szeret.

2017. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok az ilyen retek nő, főleg az Alföldön.
2017. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor elsőnek lelépett,akkor megmondtam magamnak,hogy továbblépek. 3 hét után kezdtem úgy érezni,hogy szabad vagyok. Eltelt 3 hónap,és visszajött megint. Elkezdte a nyálas dumáit,és én persze bevettem neki,mert hülye voltam,aztán megbocsátottam neki. 2 nappal ezelőtt újból lelépett. Mit Tegyek? Próbálok továbblépni,de mindig visszajön,aztán lelép. :(
2017. jún. 24. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Tiltsd le mindenhonnan, zárd ki az életedből.

Ezt az egyet tudod tenni, ha jót akarsz magadnak.

Minden más hosszútávon benned tesz kárt, mind mentálisan, mind lelkileg. És akár fizikailag is, mert bele is betegedhetsz.

2017. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!