Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülyeséget csináltam?

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy fiúval és találkoztunk is én elhívtam megint de lemondta, mert az apjával volt aznap, pár nappal később ismét lemondta de nagyon szégyellte és rosszul érzi magát, de nem tudom elhigyjem-e neki. Mert mikor találkoztunk nagyon kijöttünk kb. zsák meg a foltja és mondta is többször reméli lesz legközelebb persze én is akartam. Most a vizsgáim miatt eléggé ki vagyok és letiltottam magam onnan ahol eddig beszélgettünk (eddig mindig, tegnap nem keresett) , de nem hívott nem írt pedig tudott volna máshol. Butaságot csináltam vagy ha akarna úgyis keresne nem? Csak elég fontos nekem, nem akarok nyomulósnak tűnni, hogy ÉN hívjam fel vagy ilyesmi. Tinderen ismerkedtünk meg neki egy új ismerőse van az is én vagyok, instán is csak én. Én azóta megint tinderezek ami miatt lelkiismeretfulladásom van , persze senkivel sem beszélgetek komolyabban. 19-20 évesek vagyunk

2017. jún. 24. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őt letiltottad, hogy nincs időd beszélgetni, másokkal viszont beszélgetsz?? Fuck logic...


Én a helyében nem keresnélek máshol, úgy értelmezném hogy a tiltás nekem szól.

2017. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mintha kb. 12 éves lennél és kivered a hisztit, hogy 1-2 napot nem kers meg merészel nem jól lenni és más programon is részt venni. Jobb ez így mindkettőtöknek, majd ha kicsit felnősz, akkor ismerkedj.
2017. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, lehet kicsit túlreagáltam. Mit csináljak most?
2017. jún. 24. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, biztos és nagyon.

És talán elnézést kéne kérni és nem hisztis tinilányként viselkedni. Ez a letiltogatósdi elképesztően szánalmas ilyenek miatt. Számíts rá nyugodtan, hogy neki ez lehet baaromi kiábrándító lesz. De hátha mákod van és elnézi.

2017. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magamat tiltottam le, Nem őt. egy barátommal sem beszélek most emiatt
2017. jún. 24. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

leányka!

nem letiltani kell, hanem megbeszelni a dolgokat, hogy akkor ez nektek tényleg kell.

Amugy meg ha ennyira a vizsgakal vagy elfoglalva akkor ne gykz es tinderez !!!!!

2017. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő azt várja, hogy te írj.

Kérdezd meg tőle, hogy akar-e még talizni, és a válaszából rájösz, hogy akar-e vagy sem

2017. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!