Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Nagyon nagy hülyeséget csináltam? Help!

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel elkezdtünk irogatni egy oldalon egymásnak. Egy csomót beszélgettünk, tök joba lettünk aztán egy idő után rgy csomó mindent elmondtam magamról, de ő is magáról. És hirtelen meg sem fordult a fejemben hogy barominagy hülyeséget csinálok, de megadtam neki a teljes nevem, meg a település nevét is ahol lakom. Ő is elmondott mindent, de lehet, h hazudott vagy vmi én megmindenben igazat mondtam és most esett le h lehet h ezt nem nagyon kellet volna. Szerintetek?

15/l



2016. márc. 9. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez már így maradt. Ha szerencséd van, akkor nem veszi fel az ismerőseidet, és küldi el nekik a beszélgetéseiteket.

Ez általában akkor opció ha összevesztek.

Ha pedig jó barát, akkor nem fogja ezt tenni.

Fb-on keress rá, akkor már van neked is aduászod. :)

2016. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! De nem f.b vagy ilyenek tök noname oldal csak egy felhasználó neved, van, csak én barom egy csomó mindent elmondtam! De azért megnyugtattal! Köszi!
2016. márc. 9. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ebből baj lenne
2016. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Jól mondja az első, már nem tudsz mit csinálni... Max ha megkeres azt mondod nem ismered, valaki vissza élt a neveddel... Hülye vagy hogy kitárulkoztál egy ismeretlen embernek... Tagad le magad ha úgy esik jól, mondd azt hogy valamelyik haverod használta fel a neved, te nem is ismered az oldalt ahol megismerkedtettek :)
2016. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Általában azért nem úgy zajlanak a dolgok a neten sem, mint a tini horrorokban.
2016. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm. De ha így belegondolok nem csináltam akkora gázt. Annak aki meg lehülyézett igazat afok. Ritkán van ilyen, de beismerem hülye voltam! Köszönöm még egyszer!
2016. márc. 9. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem érted látom. :D Ha elmondtad a neved, és a városod akkor megtud keresni fb-on, és onnantól már minden nyitott könyv számára.
2016. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező!


Vigyázz az internetre, főleg az anonim oldalakkal. Most a legjobb amit tehetsz, hogy elfelejted ami történt. Ahogy mondtad lehet, hogy ő hamis adatokat adott meg, így simán feltételezhetjük, hogy te is hazudtál, így a jövőben ha ez a téma netalán előkerülne, neked fogalmad se lesz róla. (gondolom érted mire célzok)


A jövőben szerintem ne ismerkedj online, legvégső esetben facebookon. Semmiképp ne ossz meg személyes, fontos adatokat, érzelmeket, gondolatokat, amelyekkel vissza lehet élni. Ezeket csak közeli barátoknak mondjuk el, akiket mindenképpen személyesen is ismerünk.


Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tanulságos!
2016. márc. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem vagyok fent facebookon!
2016. márc. 10. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!