Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hülyeséget csináltam?

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Ma reggel behozták bemutatni az új kollégát, akit arra a posztra vettek fel, amit évek óta nekem ígérgettek. Egyszer már eljátszották ugyanezt, de akkor elnéztem, mert új voltam, bár az elején is úgy vettek fel, hogy pár hónapon belül átmegyek oda. Ha tudom hogy évekig ezen a poszton kell punnyadnom, el se vállalom. Ma betelt a pohár, a bemutatás után felálltam, besétáltam a főnökhöz, és felmondtam. Meg se indokoltam miért. Most gondolkozom jól tettem-e vagy várni kellett volna. De meddig még? 3 éve voltam itt. Szerintetek hülyeséget csináltam?
2016. júl. 5. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem első körben meg kellett volna beszélned, hogy ez bánt és ha nem tartják be az ígéretet, akkor felmondasz.

Tehát választhatott volna, de így szerintem hülyeség volt...mondjuk a büszkeségednek 1 pont, de előbb gondolkodhattál volna...


23F

2016. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól érezted magad azon a munkahelyen akkor hülyeség volt, ha viszont nem akkor ne bánd.
2016. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább nekironthattál volna a kérdéssel, hogy mégis miért nem te kapod meg azt a pozíciót, ha úgyis mindegy, hogy kirúg-e egy heves vita után.
2016. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mardosni fog a kín, mert nem kaptál választ a gondolataidra.

Amúgy ha rosszul érezted magad a munkahelyen, akkor nem csináltál hülyeséget.

2016. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbb rákérdezhettél volna, hogy te miért nem kapod meg azt a posztot, amit ígértek.

És még ha így is jártál, kereshettél volna másik munkát, addig még kibírod ott.

De most már ne gondolkodj ezen, úgyis mindegy.

2016. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Rohadnának meg.
2016. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!