Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel kellene...

Szerintetek mivel kellene kezdenem, ha 50 kg-ot szeretnék leadni? Mindenre nyitott vagyok, nagyon megérett bennem a dolog, úgy érzem. Itthoni gyakorlatokat, légyszi, konditerem a közelben sincs.

Figyelt kérdés
Mindenkinek köszi
2014. jan. 10. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális étrend és aerob mozgás.
2014. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

konditerem nélkül is simán letudsz fogyni,

-egyik módszer : egyél sokkal kevesebbet,mint eddig

2014. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Első sorban egy első hallásra roppant egyszerű dolgot kellene tenned: igyál napi 3l vizet, de legalább 2 litert!


Otthoni gyakorlatok: Rubint Rékának vannak youtub-on remek videói- keress pár perceseket. A súlyzókat tudod helyettesíteni vizes palackokkal esetleg.


A lényeg, hogy ne hajtsd meg magad elsőre túlságosan! Nagyon fontos, hogy pl ha a videos megoldást választod akkor nézd meg előre aztán próbáld ki mennyit bírsz! Ne akard rögtön a két órás verziót letornázni. Pár nap elteltével lehet növelni szériaszámokat stb.


Ami még fontos lehet: próbálj egyszerre kicsit kevesebbet enni. Inkább többször egyél egy nap, mint egyszerre sokat.

2014. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél: kenyeret, krumplit, tésztás ételeket, és cukros üdítőket na persze csokikat se! Este 6 után 1 falatot se egyél és soha ne zabáld túl magadat! Én 135 kilóról akarok ledobni 35 kilót 1 hete kezdtem de 1 hónap után akarok rá állni a mérlegre. A kérdező írja már le hány kiló!
2014. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokan meglepődnének mennyire könnyű fogyni :D nekem 10 hónap alatt 38 kiló szaladt le,csak azzal hogy szar kaják helyett minőségibb kajákat ettem,sport nélkül,azt most kezdem. Szóval,egyél jobb dolgokat ennyi az egész semmi több.
2014. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
112 kg vagyok :( Egyébként minőségi ételeket eszem, gyorskaját soha, viszont eleve túlsúlyos (84kg) voltam, mikor teherbe estem, és erre még jött jópár a terhességem alatt, de a kisfiam már 10 hónapos, és a kifogások ideje azt hiszem, bőven lejárt...
2014. jan. 10. 19:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy imádom a sovány húsokat, a zöldségeket, tészta nélkül simán megvagyok, a krumplit nem szeretem, pláne nem a sült krumplit, egészséges is vagyok, a túlsúlyt leszámítva, de még soha nem fogyóztam. A csoki nem létszükséglet, nagyon ritkán eszem, üdítőket sem iszom gyakran. Az egyetlen bajom a mozgással van, de most ráveszem magam.
2014. jan. 10. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Joghurtokkal hogy állsz? Azokat cukrozzák. Light kajákat eszel? Azokban a zsír hiányát cukorral pótolják.


Hormonjaidat is nézték? Inzulin rezisztenciát is?

2014. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindenem rendben van. nem eszem ligth kajákat, vagyis nem ettem idáig, mindent ettem, és sajnos valószínűleg túl sokat.
2014. jan. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!